Wpis z mikrobloga

@Bnio: nie rozumiem beki z j.cole'a a tych dziwnych kolorowych newschoolwo wydziaranych rapujacych #!$%@? wie co bo sie tego nie da zrozumiec i w zwolnionym tempie przecież sie #!$%@? nie da słuchać, wszyscy brzmią tak samo, czy to ironia?
  • Odpowiedz
@LB55: jestem w 100 procentach pewien że wyżej wymienione osoby (oprócz pumpa, kodaka i Yachtiego bo to są idioci) są w stanie nagrać lepszy album od J. Cola. Jego ostatni album pokazał jak bardzo nijaki on jest
  • Odpowiedz
@LB55: no nie rozumiesz bo jesteś ignorantem. W ogóle wypominać im, że wszyscy brzmią tak samo co jest bzdurą bo właśnie każdy z nich jest zupełnie inny a bronić Jermaina, który na każdej solowej płycie(rzecz jasna nie liczę mixtejpów, bo kiedyś rzeczywiście był świetny ale to się skończyło razem z debiutem) brzmi identycznie no skisłem.
@syntezjusz: Lil Yachty też, bo Lil Boat>jakakolwiek solówka Cola.
  • Odpowiedz
@syntezjusz: ok ostatni płyta była średnia ale poprzednie forest hill drive czy mixtapy właśnie były imo bardzo dobre, koleś ma niezłą technike dobrą dykcję a tych pozostałych klaunów nie idzie #!$%@? zrozumieć. Ok nie znam nawet wszystkich jesli mam być szczery ale ci których kojarzę są imo słabi poczawszy od flow nie mówiąc o bitach ale to nie ich wina akurat nie podchodzi mi ta stylówa @ShadyTalezz: nie jestem ignorantem
  • Odpowiedz
@LB55: według specjalisty od rapu shadytalezza każdy kto nie słucha tego czego on, uważa że jest to słabe, jest ignorantem więc nie ma co się kłócić :)
  • Odpowiedz
@LB55: ale ja pisałem dokładnie o solówka Cola, które brzmią tak samo, i to oczywiste, że mixtejpowy Cole>>>>>>Cole z albumów, ale to nie zmienia faktu, że jest bezpłciowym nudnym grajkiem, i jak słyszałeś jedną jego solówkę to słyszałeś wszystkie. Typ obecnie nie ma po prostu nic do zaoferowania, czego nie znajdziesz u innych raperów, i w dodatku najgorszy fanbase w rapgrze obok Eminema i Hopsina, który uważa się za lepszych bo
  • Odpowiedz
@Rosderf: @LB55: jeszcze dodam, że np. tacy Offset z Migosów ma naprawdę dobre skillsy, a Uzi Vert(którzy też ma dobry warsztat tylko go nie używa bo dziś już nikomu to nie imponuje) zaczynał będąc brzmieniowo kolejnym nudnym raperem oddającym hołd latom 90. Dobre teksty i technika, nie gwarantują sukcesu, było w rapie wielu, którzy mieli świetną technikę i teksty a nie nagrali żadnego klasyka. Tak samo jest w rapie masa
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Dyskusja niczego nie zmieni, ty nadal będziesz uważał, że J. Cole jest nudnym śpiewakiem, którego każda solówka brzmi tak samo, a ja nadal będę uważał że J. Cole jest świetnym artystą, a jego solówki nie brzmią tak samo. Mogę przyznać, że Cole World The Sideline Story i Born Sinner są brzmieniowo podobnymi płytami, ale 2014FHD i 4YEO są zupełnie różne. Podejrzewam, że sam przyznasz że FHD jest naprawdę dobrym albumem.
  • Odpowiedz
  • 0
@ShadyTalezz > cytowany tekst I nie kumasz tego, że te typy się bawią stylówką i muzyką i nie potrzebują do tego dobrej techniki, ani dobrych tekstów. Bo to jest odłam rapu, w którym teksty to jest rzecz drugorzędna i nie rozumiem dlaczego ciągle ludzie się #!$%@?ą ot

No to pozamiatane. Rap bez dobrej techniki ani tekstow rzeczywiscie jest sie czym jarac to zasluguje tylko na XD o #!$%@?. Widocznie sluchu rapu z
  • Odpowiedz
@LB55: tak dobry rap nie musi mieć ani dobrej techniki ani dobrego tekstu bo rap jest muzyką jak każda inna i to bez znaczenia że ludzi twojego pokroju chcą ją zamknąć w pudełku, tak żeby wyglądała tylko tak jak w latach 90. Początkom rapu bliżej właśnie do tego co robi taki Lil Uzi Vert niż do tego co robi J.Cole. Teraz stały się one bardziej wulgarne i agresywne bo i czasy
  • Odpowiedz
@Rosderf: FHD jest co najwyżej dobre ale to nie zmienia faktu, że ciężko przebrnąć na raz całość bo obecnie Cole jest po prostu nudny i brak mu charyzmy. I jeszcze się czepia króla Kanyego ( ͡° ͜ʖ ͡°) niech #!$%@?
Można robić rap z dobrymi tekstami i skillsami nie będąc nudziarzem patrz Kendrick albo Vince Staples.
  • Odpowiedz