Wpis z mikrobloga

Witam
Co wy na to by Wrocławskie wykop party zrobić na plaży miejskiej (największej w Polsce) pod mostem Milenijnym. Pracuję tam i jestem w stanie to ogarnąć. Wystarczą dwie rzeczy pogoda i wasza chęć. Dysponujemy:
- dwoma barami z szerokim wyborem piw i drinków
- 4 food truckami (pizza, burgery, lody i rybka)
- 2 plaże na kilkaset osób
- parkiet do tańca
- boisko do piłki, siatki
- ognisko
- dwie sceny z własnymi DJ (czasem wixy są do bialego rana)
- ponad 10 toi toiów
- zadaszona scena
Zobaczcie fp Hot Spot Wrocław.

Co wy na to?

Tutaj fotka plaży nocą.

#hotspot #wroclaw #wykopparty #plaza #pytanie #wroclawskiewykoppiwo #wroclawskiewykoparty #wykoppartywroclaw
T.....s - Witam
Co wy na to by Wrocławskie wykop party zrobić na plaży miejskiej (na...

źródło: comment_o8Y2DeiNBv7C7sCO26zbigzQAe1ITwAK.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@idol89 @saute @PanKara
Pomożecie mi z organizacją? Potrzebuję przybliżoną ilość chętnych, wy macie z tym rozeznanie. Ustalić dzień gdzie będzie ładna pogoda, i pytanie czy w to wchodzicie @a__s
Jeśli tak to załatwiam to z szefową.

Ps. Nie wyzywajcie od januszy cebulaków biznesu, przyjdźcie nawet teraz to was oprowadzę i pokażę jak wszystko śmiga. Sam od kwietnia budowałem tę miejscówkę, wiele pracy i serca w to włożyłem więc
T.....s - @idol89 @saute @PanKara
Pomożecie mi z organizacją? Potrzebuję przybliżoną...

źródło: comment_A80yAXBsfcisCGXXsf73UTxYILdby4bX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TechnoBurroughs: Sam z chęcią bym pomógł. Ale najważniejsza kwestia - do kiedy macie otwarte? Jeśli tylko do końca sierpnia do słabo, za mało czasu na odpowiednie zorganizowanie wykopparty i zebranie uczestników. Ja sam wcześniej myślałem o organizacji wrocławskiego wykopparty, ale żeby wszystko skombiło się w czasie, to najwcześniej listopad, ewentualnie październik przy sprężeniu się. @PanKara jak myślisz?
  • Odpowiedz
@TechnoBurroughs: mozesz sie spodziewac okolo 100-150 osob luzno.
fajnie gdyby bylo jakies naglosnienie zeby prowadzic konkrusy
miejsce na stoiska sponsorow etc

ja nie mam czasu zeby ogarniac temat, ale chetnie w razie czego pomoge logistycznie bo organizowalem juz 4 imprezy we wroclawiu
  • Odpowiedz
@PanKara: Wątpię, bo to okres jeszcze jakby nie było wakacyjny i sporo ludzi ma już plany. Zapytaj Nowika jaki krzyk był, że za późno ogłosili oficjalnie o wykopparty w Gdańsku (dwa miesiące przed), a teraz i tak do końca sierpnia zostało 1,5 miecha. Poza tym popatrz na ich ceny xD

@TechnoBurroughs: Ceny zdecydowanie za wysokie, na żadnym wykopparty nie było tak drogo. Ludzie zaczną uciekać albo siadać obok
  • Odpowiedz
Poza tym popatrz na ich ceny xD


@Wozyack: mnie stać xD

spokojnie da rade to ogarnac, tylko trzeba ludzi od wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wrzesien to juz taki pourlopowy okres, ludzie tez powoli wracaja na studia i poprawki, da rade ogarnac spokojnie
  • Odpowiedz
mnie stać xD


@nat_ce: Mnie też stać :P Ale piwo 0,33l za 10zł?? Albo ceny shotów czy drinków... Sam pewnie przycebuliłbym na wałach obok plaży. Po prostu szkoda hajsu, naprawdę. Na codzień też nie chodzę do takich drogich miejscówek. No i trzeba znaleźć kogoś, kto do września miałby odpowiednią ilość czasu na organizację.
  • Odpowiedz
@TechnoBurroughs W pw Ci napisałem co i jak.

Zrobić wydarzenie na wykoevent można, znalezisko na główna dać i mniej więcej będziesz mieć określone ile osób przyjdzie. Z reguły liczba jest mniejsza niż zapisanych ale tak jak @PanKara pisze 100-150 to taki przedział mniej więcej ile jest zawsze na wykopparty ludzi.

Ja czasu za bardzo tez nie mam jak pomagać, mogę podrzucić parę wskazówek na pw i listę sponsorów.

@Browin
  • Odpowiedz
@Wozyack: a co Ty do mnie o cenach piszesz jak ja się w temacie nie udzielam? ( ͜͡ʖ ͡€) jak będzie na wałach i przyjdę ze swoim alko to spoko, jak mam płacić za piwko też pół biedy (biedy, hehe)
  • Odpowiedz