Wpis z mikrobloga

Witam
Co wy na to by Wrocławskie wykop party zrobić na plaży miejskiej (największej w Polsce) pod mostem Milenijnym. Pracuję tam i jestem w stanie to ogarnąć. Wystarczą dwie rzeczy pogoda i wasza chęć. Dysponujemy:
- dwoma barami z szerokim wyborem piw i drinków
- 4 food truckami (pizza, burgery, lody i rybka)
- 2 plaże na kilkaset osób
- parkiet do tańca
- boisko do piłki, siatki
- ognisko
- dwie sceny z własnymi DJ (czasem wixy są do bialego rana)
- ponad 10 toi toiów
- zadaszona scena
Zobaczcie fp Hot Spot Wrocław.

Co wy na to?

Tutaj fotka plaży nocą.

#hotspot #wroclaw #wykopparty #plaza #pytanie #wroclawskiewykoppiwo #wroclawskiewykoparty #wykoppartywroclaw
T.....s - Witam
Co wy na to by Wrocławskie wykop party zrobić na plaży miejskiej (na...

źródło: comment_o8Y2DeiNBv7C7sCO26zbigzQAe1ITwAK.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@kwiatencja: xDDDDDDDDD Ale byłem tam niedawno, miejsce małe tylko ta ,,plaża'' to jak do konkursu gry w piłkę plażową. Jednak pomysł zacny, miejsce spoko i całkiem niezła lokalizacja. Blisko ZOO ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oby dopisała pogoda i zabawa będzie przednia. Warto rozpatrzyć myśl.
  • Odpowiedz
@Apollo_Vermouth ale kolega Chyba mówi o plaży przy milenijnym czuli bardziej w stronach naszej miejscówki grillowej,a to ma być największa plaża miejska w pl. Zresztą nic nie będzie ciasniejsze od afery to nawet ta speluna krakowska lepsze wrażenie robiła jeżeli chodzi o misjece xD
  • Odpowiedz
@kwiatencja: jeżeli to miejscówka gdzie jest Zazoo to byłem i już warszawska pod narodowym jest z 3 razy większa ;v o ile nie więcej razy. Ale klimatyczne miejsce, lekko na uboczu, małpki z ZOO sie odzywają. Swój do swego ciągnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Apollo_Vermouth Jezus ziemniak jak Ty to czytasz, wiesz gdzie jest most milenijny? XD to nie ta plaża za zoo, tylko tam gdzie MY robimy grilla niedaleko cmentarza albo z drugiej strony bo w sumie nie wiem po której stronie jest ta plaża xD
  • Odpowiedz
@TechnoBurroughs: @Saute: Jeśli tylko Jack Daniels, to szkoda. Imho mocno przereklamowane whiskey, mniej smakuje mi tylko (albo bardziej nie smakuje xD ) sikacz zwany Red Label.
@pollyanna: Widzę, że często udzielasz się pod tagiem #jeleniagora. Może tam zrobimy party? Wynajmiemy cała Atrapę na wyłączność xD (czy jak to się teraz nazywa)
  • Odpowiedz
była by okazja odwiedzić lodziarnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Jormungand: Nie za często? Czy Ty tam w weekend nie podsyłałeś foty? Czy jesteśmy tam jeszcze obsługiwani? XD

*byłaby
  • Odpowiedz