Wpis z mikrobloga

@Twinkle: znam Pamele i Mateusza osobiście - nie patrzę na nich przez pryzmat Fit Lovers bo to wszystko pod publikę

co do samej Pameli - uwierz mi, że ta dziewczyna potrafi o wiele więcej : )
  • Odpowiedz
@rudy_bigos: no i ja się pytam człowieku dumni oni są z siebie, zdają sobie sprawę z tego co robią? Mają oni w ogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem, ale żałosne typki z nich, chyba nie pomyśleli nawet co robią i ile ludzi przez nich może trafić na onkologię... #rakcontent
  • Odpowiedz
@Twinkle: czepiasz się pierdół - bardzo ich cenię jako znajomych, nie oceniam tego co robią pod publikę

to kanał czysto rozrywkowy - czego się spodziewałaś?

p.s. - wstaw swój film z formą w siadzie
  • Odpowiedz
@Re-volt: To za to jaką jesteś wredotą. :*

@rudy_bigos: Nie wiem jak można cenić jako znajomych ludzi, którzy maksymalnie obdzierają się z prywatności tylko żeby mieć atencję. No ale nie wiem, nie znam ich.
Jakbym pokazała Ci swoje siady to byś się zesrał, bo na pewno nie robię ich na bramie, nie drżą mi kolana (no chyba, że przy maxach) i już na pewno nie robię na pustym
  • Odpowiedz
@rudy_bigos: Jak oni są tacy jak w ostatnim vlogu to ja #!$%@?ę. xD
Chyba, że udają takich płytkich debili. A swojej koleżance poleć usunięcie fragmentu przegrody, bo tak nosowo mówi, że ała.
  • Odpowiedz
@Twinkle: co do ich kanału i contentu się nie wypowiadam - bo ich nie znam. Ale całkowite zdyskredytowanie ich jako ludzi, znajomych bo sobie nagrywają głupotki na YT/ insta jest bardzo słabe. Rozumiem, że to trochę pokłosie propozycji założenia sponsorowanego instagrama, którą ostatnio z tego co pamietam dostałaś? Odrzuciłeś i teraz ciśniesz po ludziach którzy są bardziej ekstrawertyczni niż Ty? Serio, skąd tyle jadu?
  • Odpowiedz