Wpis z mikrobloga

@rrdzony: ktoś sobie na pamiątkę zrobił zdjęcie bo coś się udało wżyciu, pewien krok na przód, a stuleje, wykopki się sraja xd po co wrzucasz twarze obcych ludzi na wykop?


@Gildead: po gowno, pewnie sami publikują to zdjęcie w internecie wiec niech się liczą z konsekwencjami
  • Odpowiedz
@Baksju Ktoś pewnie wrzucił to na FB czy innego Twittera i ma się z czym liczyć?
Od kiedy publikowanie zdjęć na fb daje komuś prawo żeby kopiować je i udostępniać dalej?
Kolejny #januszprawa który nie zna się ale się wypowie xD
  • Odpowiedz
@Hugenot111: Chyba nie wiesz za bardzo jak działa internet, więc pozwól, że cię oświecę. Mówiąc wprost - zasoby umieszczone publicznie w jednym miejscu automatycznie stają się dostępne publicznie w każdym innym zakątku internetu. Tak działa sieć. Pora to wreszcie zaakceptować, a jak się nie podoba to wypad.
  • Odpowiedz
@addr Czy się podoba czy nie, za takie rozpowszechnianie zdjęcia bez pozwolenia można pozwać xD
Oczywiście mało komu by się chciało ale prawo jest po stronie tej 1/4 twarzy w prawym dolnym rogu.
  • Odpowiedz
@rrdzony: a ja bym się cieszyła gdyby moi bliscy przyszli na moją obronę pracy dyplomowej w takich koszulkach, urocze ()
  • Odpowiedz
@rrdzony: weź to usuń. To, że ktoś się z czegoś cieszy to żaden rak. Ty możesz coś lubić a druga osoba może uważać, że twoje zainteresowania to #!$%@? i powinieneś się podpalić. Dopóki trzyma to dla siebie to jeszcze pół biedy ale jak już wrzuca na taki portal z masą zjebów, to ponosi odpowiedzialność. Dla zdrowia twojego i wszystkich innych wyrzuć. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@rrdzony: wesoła rodzinka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie w koszulkach, są dumni z syna, o co chodzi?, gdzie tu ten rak?. A tak tak, tu w polszy nie wolno się cieszyć, trzeba chodzić smutnym i wstydzić się wszystkiego, niczym się nie obnosić, ja #!$%@? gdzie ja żyje, jak tu się ma cokolwiek zmienić
  • Odpowiedz
@przypadek_szczegolny: jak się uczysz na gowno kierunku to faktycznie jak krew w piach. Prostym przykładem studiów które jednak musisz skończyć żeby ogarniać to co np: architektura, biotechnologia, medycyna, budownictwo i jeszcze wiele innych. Jeśli uważasz, że bez studiów radziłbyś sobie tak samo dobrze w tych zawodach, to rzeczywiście musisz być przypadkiem szczególnym. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@rrdzony: Można tylko pozazdrościć rodziny, serio. Ja bym czuł się trochę zażenowany (ale to przez brak luźnego podjescia do zycia) ale ukończenie studiów to jednak jest fajna okazja do świętowania, inwestycja pt wykształcenie przyniosła już jakieś sukcesy, widać że chłopak nie ma we łbie natrute jak spora liczba polskich studentów (obrona -> wódka w akademiku -> zażygany garnitur) a spędza czas z osobami które go w studiach wspierały. Najgorsze
  • Odpowiedz
jak się uczysz na gowno kierunku to faktycznie jak krew w piach. Prostym przykładem studiów które jednak musisz skończyć żeby ogarniać to co np: architektura, biotechnologia, medycyna, budownictwo i jeszcze wiele innych.


@Purple: a co to są gównokierunki? najczęściej takie zdanie słyszę z ust osób, które same mają problemy na studiach a tłumaczą tak swoją niezaradność, "mój kierunke trudny, Twój to gównokierunek.." albo wszelkiego typu bufony.
  • Odpowiedz
@lukaszzz: gowno kierunek to taki który możesz wykonywać z powodzeniem bez żadnej wiedzy na jego temat np: dziennikarstwo. Oczywiście bardzo uogólniając co jest krzywdzące i tego nie kryje ale takim architektem bez studiów jest już być ciężko, nie uważasz ?
  • Odpowiedz
@Purple: skonczylem budo, pozdro z fartem. Nie masz pojecia o czym mowisz. Nie ucza niczego praktycznego, mozesz zapomniec 95% tego co sie uczyles i z powodzeniem wchodzic 'na rynek' pracy

Studia w polsce to gowno, zejdzcie na ziemie.


@przypadek_szczegolny: Was to tylko do technikum wysyłać a nie studia, kursy zawodowe z wyższą uczelnią pomyliliście..
  • Odpowiedz