Wpis z mikrobloga

@fervi: jak gpu dobrze chłodzone, to i długo trzyma. Tak jest u mnie na 1080 i zdaje egzamin. Tak... muszę zrobić porządek z kablami i dokupić jeden filtr na dolny wentyl.

Na starej karcie też tak dawałem radiator intela (tylko ona nie miała backplate, więc musiałem uważać, raz spięcie zrobiłem). Ale co tamte gpu mogłem ocnąć to moje. Limitów chyba nie miała. W stresie w grach i 3d marku ok. 55C
Atexor - @fervi: jak gpu dobrze chłodzone, to i długo trzyma. Tak jest u mnie na 1080...

źródło: comment_jEtpoVkbGjnsnvWZV6ROgNmUF9zeQSyC.jpg

Pobierz
@leobenos: bardzo duzo kadr poszło na home mining i dla osób niezaznajomionych z miningiem działają na gotówkach i sprzedają wszystko na pniu byle by wyciągnąć kase i miec na prąd, eth z 350 $$ z mojego riga robi teraz 80$ i spadło to w ciagu miesiaca, a czemu jeszcze 2-3 tygodnie ? Bo ludzi myślą ze to jest chwilowa korekta ktora trwa juz 4 i spadać bedzie dalej a to jest
@fervi: nie wiem ile, ważne że działa :D
@towbie: na starym gpu dałem trochę grubszą warstwę arctic mx-2 niż zwykle oraz wokół miejsca styku obkleiłem klejem termoprzewodzącym - na tym foto to widać. na 1080 mam backplate, więc dałem cieńszą warstwę.

I na gtx 570 i na gtx 1080 zbiłem ok. 4C w stresie.