Wpis z mikrobloga

@komar251: Dobrze wiedzieć ;) Ile taki zestaw? I jak się nazywa, może przejadę się na Raków ;) Szafa z Mocnyvlog testował stamtąd jedzenie, ale narzekał na frytki, że stare jakieś.
  • Odpowiedz
  • 2
@xandra dzisiaj były pyszne. 15 złotych. Szafa dobrze mówił. Lokal kicha trochę. Ja zawsze do domu biorę. Ogólnie daje 9/10 za jedzenie na Lenartowicza. Nie wiem jak w drugim lokalu.
  • Odpowiedz
@Stachu06: Hmmm, wiesz on głównie fastfoody je i to po całym świecie, więc coś musi wiedzieć ;) A czepiał się frytek. Też nie cierpię, jak są niedobre. Ale nic, NIC nie przebije frytek, które kiedyś jadłam nad morzem, w okolicach Łaz (tych nadmorskich). Okropne! Smak pamiętam do dziś, ale zjadłam całe, bo byłam głodna jak jasna cholera ;)
  • Odpowiedz
@komar251: prawilny zestaw, my z @lesio ostatnio jemy po kolei. Moi faworyci to wiadomo Klasyk, Wiesiek, a ostatnio urzekł mnie Jajeczko. Także ja polecam.
@xandra ja nie wiem, ale ile razy tam jestem to frytki są zajebiste, a z sosem hot salsa to ja mogę tam cały dzień siedzieć :D Ja jedyne niedobre frytki jadłem w tej zielonej budzie na przeciwko dworca PKS przy Wolności. Niedosmażone, badziewne frytki
  • Odpowiedz