Wpis z mikrobloga

@Jurigag: o cholera, ja się wybieram choćbym się miał zesrać. Od lat mam postanowienie, że jak będą w Europie to jadę. Nie ma opcji żebym to przegapił. Wielkie dzięki za info!
  • Odpowiedz
@Jurigag: właśnie kompa odpalam, bo na androidzie nie ogarnę. Ile Cię wyszło? Szybko schodzą? Bo bym chciał dziewczynę zabrać, a nie będę jej budził teraz żeby ustalać i nie wiem czy brać dwa czy jeden
  • Odpowiedz
@Jurigag: no, tak mi też pokazuje. Cholera, teraz nie wiem co robić - wezmę jeden, się okaże że potrzebuje dwa i pewnie już jutro ich nie sparuję obok siebie. A z moim szczęsciem jak nie wezmę, to jutro nie będzie. Nie, no do jutra chyba nie zejdą, ale mnie czeka pewnie nieprzespana noc w stresie()
  • Odpowiedz
@ryhu: się teraz zastanwiam jedynie czy pociągiem czy samolotem xD ale 1.5h vs 8.5h to chyba jednak samolot to coś tam sobie sprawdzę w mieście przy okazji
  • Odpowiedz
@Jurigag: ja to raczej bym już samochód ogarnął - z Poznania to mam prawie tak samo daleko jak nad morze, jeśli mi wypali to się możesz zabrać jeśli masz po drodze
  • Odpowiedz
@Jurigag: chociaż raczej zbyt rozmyta to przyszłość na tego typu deklaracje, ale jakby co to raczej i tak będę kogoś szukał, żeby pustego przejazdu nie robic
  • Odpowiedz
@Jurigag: na wesele niedługo idę i miałem sobie kupić jakiś garnitur na sztukę, ale tak teraz myślę że dołożę i wezmę coś porządnego żeby na koncercie nie wyglądać jak wieśniak xD
  • Odpowiedz
@Jurigag: a dupa tam, wezmę dwa najwyżej potem sprzedam albo pójdę mieszkać pod mostem xD - jak się nie obrazisz to gdzieś obok wezmę jakbyśmy mieli w perspektywie razem jechać, potrafisz się wskazać na tej mapie?
  • Odpowiedz