Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki wczoraj w piątek o 15:59, na drodze Konstancin-Góra Kalwaria miał miejsce wypadek z udziałem białego Audi A4 na numerach z Piaseczna (WPI). Rodzina poszkodowanego w wypadku mężczyzny zwróciła się z prośbą o pomoc w ustaleniu prawdopodobnego sprawcy wypadku. Pozyskali zdjęcia z monitoringu.
Poszkodowany ma złamany kręgosłup, będzie chodzić ale czeka go długa i ciężka rehabilitacja. Drugi poszkodowany, kierowca skutera jest w lepszym stanie ale również jego czeka długie leczenie.

O całej sprawie piszą tak: http://piasecznonews.pl/wystrzelil-z-drogi-i-wyladowal-miedzy-drzewami

– Biały samochód wepchnął się na siłę między kolumnę samochodów, kierowca skody zahamował – potwierdza kom. Jarosław Sawicki z Powiatowej Komendy Policji w Piasecznie. – Nieszczęśliwy zbieg okoliczności sprawił, że w tym miejscu na poboczu zatrzymał się skuterem 35-letni mężczyzna. Pilnie poszukujemy świadków wypadku, którzy mogliby pomóc w ustaleniu tożsamości kierowcy białego samochodu, który spowodował wypadek. Dotychczasowe relacje świadów nie pozwoliły nam nawet ustalić marki samochodu.


Apel rodziny oraz namiary gdzie można przekazać informacje:

Piątek, 15:59 to godzina wczorajszego wypadku na drodze Konstancin-Góra Kalwaria. Brat mojego męża prawie zginął na miejscu

PIlnie poszukujemy kierowcy Audi A4 (numer rejestracyjny WPI .......) prawdopodobnie sprawcy, który uciekł z miejsca wypadku.

Szwagier jest w szpitalu, ma złamany kręgosłup w jednym miejscu. Jego stan jest stabilny i będzie mógł chodzić i ruszać się, ale będzie czekała go długa rehabilitacja. Poszkodowanym jest też kierowca skutera, który niefortunnie stał na poboczu (na pewno ma złamanie otwarte).

Kierowca Audi A4 wyjechał od strony Starej Papierni w Konstancinie na rondo, a potem jechał w kierunku Góry Kalwarii. Monitoring na trasie Konstancin-Słomczyn zarejestrował samochód i przekazujemy część jego zdjęć.

O całej sprawie piszą tak: piasecznonews.pl/wystrzelil-z-drogi-i-wyladowal-miedzy-drzewami/

Będziemy wdzięczni za informacje od świadków zdarzenia.

Pilnie poszukujemy kierowcy Audi A4 (numer rejestracyjny WPI .......) prawdopodobnie sprawcy, który uciekł z miejsca wypadku.

Szwagier jest w szpitalu, ma złamany kręgosłup w jednym miejscu. Jego stan jest stabilny i będzie mógł chodzić i ruszać się, ale będzie czekała go długa rehabilitacja. Poszkodowanym jest też kierowca skutera, który niefortunnie stał na poboczu (na pewno ma złamanie otwarte).

Kierowca Audi A4 wyjechał od strony Starej Papierni w Konstancinie na rondo, a potem jechał w kierunku Góry Kalwarii. Monitoring na trasie Konstancin-Słomczyn zarejestrował samochód i przekazujemy część jego zdjęć.

Będziemy wdzięczni za informacje od świadków zdarzenia.


--

Joanna Gutowska


Web gutowska.art.pl

Email joanna@gutowska.art.pl

Mobile 722 392 881


http://piasecznonews.pl/wp-content/uploads/2017/07/poszukiwany-sprawca-wypadku.jpg
http://piasecznonews.pl/wp-content/uploads/2017/07/wypadek-konstancin-wilanowska12.jpg
http://piasecznonews.pl/wp-content/uploads/2017/07/wypadek-konstancin-wilanowska9.jpg

#csiwykop #piaseczno #audi #wypadek #polska #policja
Martwiak - Mirki i Mirabelki wczoraj w piątek o 15:59, na drodze Konstancin-Góra Kalw...

źródło: comment_NqoweFz6zQd0JdtESe1uTRn9drs48PZ6.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • 8
@Martwiak Przejeżdżałem tam dosłownie kilka minut po 16... dopiero przyjeżdżały karetki i straż. Wyglądało tragicznie. Całe szczęście, że nikt nie zginął.
  • Odpowiedz
  • 2
@Martwiak Musiałbym zobaczyć czy w ogole mam jeszcze to nagranie, czy mi sie nie nadpisalo. Ale tam już byly ze 3 straże, 3 karetki, wszystko zastawione. Chyba, że potem na trasie mijałem tego gada, bo jechałem w strone Góry Kalwarii.
  • Odpowiedz
@Martwiak: Z tych nagrań raczej dupa...mam nagranie z ~16:28, które rozpoczyna się w okolicy stacji paliw która jest za miejscem wypadku w stronę Góry Kalwarii, ale tam nic nie ma. To nagranie miałem zapisane automatycznie przez kamerkę, a potem nagrania mam już zza Góry Kalwarii jak jechałem drogą 79. Mogę je przejrzeć, może ktoś dalej tym autem jechał i go gdzieś mijałem, ale raczej wątpliwa sprawa... :/ Przekopię wszystko co mam
  • Odpowiedz
Ja bym wygenerował wszystkie możliwe kombinacje tablic odpowiednią czcionką w odpowiednim rzucie i porównywał, które najbardziej pasują.
  • Odpowiedz