Wpis z mikrobloga

@Andris00: uważaj żebym ja Ci nie zrobił zdjęcia ;) mam 0BTC, inwestuje w shitcoiny bo tam można najwięcej zarobić/stracić. Jak wspomniałem, nie znasz się na giełdzie ale rzucasz jak dziecko w kołysce
@pawlo74: Kolejny do zdjęcia :D

@sebastian-tuszynski: Jak się podzieli to się umocni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jakie to są podstawy, żeby bitcoin dalek rósł, albo chociaż utrzymał swoją wartość?

Liczba transakcji z jego udziałem cały czas spada od 2 miesięcy, kiedy miał swojego peaka.
@Andris00: Po to go ulepszaja zeby transakcje byly sprawniejsze, bo teraz zamulone sa strasznie. Nie widze przeszkod zeby Bitcoin mial isc w dol z cena po 1 Sierpnia, chyba ze faktycznie sie rozdzieli to wtedy moze Bitcoin 1 byc wart 1500$ a Bitcoin 2 np 500$... Zreszta nie widze waluty ktora mogla by wyprzedzic Bitcoina, Ethereum lezy, Zcash za wczesnie, Dash moze, Ripple tylko jesli banki zaczna go uzywac.
Jak się podzieli to się umocni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Andris00: jak posiedzisz jeszcze troszkę w tym interesie to będziesz wiedział, że bitcoin ma własne laboratorium taki testnet z prawdziwą kasą, nazywa to się altcoiny i właśnie stąd wiemy, że się umocni gdyby nawet podzielił się Tak było na ETHF, który podzielił się a wartość obydwu łańcuchów teraz jest dużo wyższa niż przed podziałem. Co Ty na
@pawlo74: ETH straciło 1/2 swojej wartości, zresztą bańka na bitcoinie umocniła też drugą najpopularniejszą walutę czyli ETH, spadek bitcoina= spadek eth, a spadek eth= spadek bitcoina, takie błędne koło :)
@Andris00: ETHF umocnił się bardzo po podziale. W obozie tych co sfałszowali historię blockchaina zapanował spokój. Pozbyli się opozycji, która nie zgadzała się z nimi i mają wolną rękę, mogą teraz fałszować do woli nikt im nie zabroni. Mają pewność, że żaden hakier im nie straszny bo jak coś to zrobią bailout. Z kolei opozycja ma swój łańcuch niefałszowany i nawet zdobyła nowych inwestorów, popleczników ze środowiska bitcoinowego. Nie masz argumentów.