Wpis z mikrobloga

Ehhh cholernie źle się czuję w miejscach gdzie są ludzie (teraz dla przykładu krakowski rynek), szczególnie ładne dziewczyny. Wszystkie pięknie umalowane, modnie ubranie... Czuję się gorsza i mam świadomość, że tam nie pasuję.
#zalesie #smutek
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
Brakuje Ci atencji, prawda? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@DywanTv Nie to miałam na myśli pisząc ten wpis. Jakoś tak zwyczajnie smutno mi się zrobiło i mam ochotę wrócić na zawsze na swoją wioskę...
  • Odpowiedz
@Lookbehindya: Masz kogoś, kto Ci mówi, że jesteś ładna, nie wiem chłopaka albo coś? Nie powinnaś mieć kompleksów, na tym punkcie, bo nie masz powodu, jesteś atrakcyjna, czego zazdrościsz tym dziewczynom? Że rano każdy chłopak będzie przerażony, jak bardzo go oszukały? Że codziennie spędzają czas na "maskowaniu doskonałości", które kończy się stworzeniem w ogóle innej osoby? Mnóstwo chłopaków czeka na takie dziewczyny, chcą mieć swoją szarą myszkę, która będzie dla nich
  • Odpowiedz
@Lookbehindya: właśnie dlatego Instagram jest uznawany za najgorszy serwis społecznościowy, który ma znaczący wpływ na ludzi. Tam wszyscy są piękniejsi, bogatsi itp. To normalne, że do rynku lgnie ten mały procent ludzi, którzy żywią się atencją innych ludzi.
  • Odpowiedz