Wpis z mikrobloga

@SpasticInk: Taak, według nut można stwierdzić, że jest słodsza niż cukier, ale w rzeczywistości to superprzyjemna mieszanka, lecz raczej na zimę lub chłodne wieczory, a nie sądzę, aby jutrzejszy był aż na tyle chłodny, aby wyeliminować ryzyko zemdlenia :P
No to raczej nie będę kombinował...( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki!
@pollos: Dzięki za opinię. Co do parametrów, to nie mogę się z Tobą zgodzić, bo siedzi ta ZARA (Aventus tym bardziej) na skórze jak opętana i na pewno nie krzyczy "ZARA spadam" :P
Aventusa sobie odpuszczę, dziwny jest, bo potrafi płatać figle zależnie od pogody, wg mnie najlepiej rozwija się w upał.
Raczej posłucham Twojej rady, a jedyny powód, dla którego się waham z tym La Nuit'em, to jego "zabójcza" trwałość.
@Mati_45: Tzn. na mnie perfumy z Zary mają kiepskie parametry ale to zależy od skóry, wiadomo.
Chociaż nie ma reguły bo mam Zara Orange Zest i czuję je na sobie cały dzień, genialne są jak na perfumy za ok. 50 zł .

A jeśli szukasz najlepszej podróby Aventusa to polecam Al haramain l´aventure, jak na podróbę daje radę ale u nas sprzedają je tylko iperfumy i kosztują 150 zł ( ͡
@Mati_45 Wiadomo, trochę w żarcie napisałem z tym kiblem, ale takie słabsze ale fajne zapachy można mieć przy sobie w formie odlewki i się dopsikać w razie potrzeby.