Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak będzie wyglądał Bonucci w zestawieniu z Musacchio czy Romagnolim. W Juventusie miał żelaznych partnerów, zgranie między nimi stanowiło ich największą siłę bo każdy z osobna miał swoje wady. Najbardziej na tym wszystkim ucierpi oczywiście Juventus, ale moim zdaniem i sam Bonucci może sporo stracić.

Nie chcę żeby to zabrzmiało że przemawia przeze mnie jakaś gorycz bo potrafię zrozumieć dlaczego przeszedł właśnie do Milanu ale myślę że całkiem możliwe że Leo może stracić swój status jednego z najlepszych obrońców na świecie, przynajmniej na jakiś czas. Milan to na ten moment "tylko" bardzo obiecujący projekt a nie poukładana drużyna, niech świadczy o tym fakt że Leo ma być tam kapitanem. Nie chcę nic odbierać Romagnoliemu ale to jeszcze nie ta sama półka co Chiellini czy Barzagli, nie mówiąc o Musacchio. Bonucci będzie miał w Milanie do zrobienia sporo roboty z której w Juve był częściowo zwolniony. Ale ma jeszcze czas, sporo czasu, tak jak ja żeby się przyzwyczaić do jego widoku w czarno-czerwonej koszulce.

No i z perspektywy kibica Juve - jak już musiał zostać we Włoszech i musiał odejść z Juve to lepiej żeby to był Milan niż Inter czy Napoli. Jak się okazało plotki o Cardiff coś w sobie miały i szatnia została przewietrzona. Szkoda tylko że musiało mu wtedy tak #!$%@?ć, będzie go brakować.

#juventus #acmilan #seriea
  • 22
  • Odpowiedz
Chwilami myślę że w tym sezonie postawią wszystkie karty na Ligę Mistrzów


@nucleo: Zabawnie będzie jak znowu przegrają w finale, to chyba będzie ich wtedy 6 z rzędu przegrany finał LM.No i z tym postawianiem wszystkiego na LM żeby nie przesadzili bo obudzą się z ręką w nocniku bez Scudetto i bez LM.
  • Odpowiedz