Wpis z mikrobloga

@IreuN: Jak chcesz nagrywać filmy, czy mieć pewność ostrego zdjęcia, to ta optyczna stabilizacja faktycznie działa, zobacz ten film, widać doskonale jak się porusza całe auto - deska/maska, a obraz w miarę stabilny.
No i film z MI5, stawiam, że w MI6 jest lepiej.
Zombo - @IreuN: Jak chcesz nagrywać filmy, czy mieć pewność ostrego zdjęcia, to ta op...
@Zombo: Głównie chodzi o jedną jego cechę, a mianowicie to, że jeśli piksel ma wyświetlić korol czarny, to wyłącza się w nim podświetlenie. Ogólnie czarny w AMOLEDach nie świeci po oczach, oszczędza przy tym baterię a ja jeżdżę z telefonem jako komputer rowerowy, i tak kilka godzin z włączonym ekranem jadę, mając podgląd na wszystkie dane.
@IreuN: Brak B20 całkowicie dyskwalifikuje Xiaomi, jeśli poruszasz się po kraju online lub mieszkasz/bywasz w mniejszych miastach/obrzeżach. Udręka. Dla mnie to argument kluczowy.
@IreuN: OP5 robi bardziej naturalne zdjęcia, niestety zauważalny jest brak OIS. Posiada za to ekran amoled, pasmo b20, jack 3,5mm i gorilla glass 5. Dodatkowo mimo braku oficjalnej certyfikacji IP67/IP68 telefon przechodzi water testy podczas gdy Mi6 pada.