Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki jaka jest wasza opinia. Czy ilość partnerek seksualnych sprawia że facet jest wartościowy ? Jeżeli tak bądź nie to dlaczego ? #kiciochpyta #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Czy ilość partnerek seksualnych sprawia że facet jest wartościowy ?

  • tak 23.2% (38)
  • nie 76.8% (126)

Oddanych głosów: 164

  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to trochę inaczej działa

jak już jakaś go chciała to znaczy, że nie jest taki całkiem #!$%@? i da się z nim wytrzymać
poza tym jak facet miał wiele partnerek wcześniej i znajdzie sobie jakąś z którą będzie w związku to ta, może się czuć wyjątkowa i "lepsza" od tych poprzednich
prawda jest niestety zgoła odmienna... każda kolejna kobieta ma wszystkie wady poprzedniczek plus własne
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zalezy jaka ilosc na jaka wartosc :P
bo pytanie mocno niedoprecyzowane.

Dla mnie najlepszy facet to taki, ktory mial jak najmniej partnerek, a najlepiej, zeby czekal z seksem do slubu, zas ten, co ma duzo na liczniku odpada na samym starcie.
Ale ja jestem katoliczka i mam podejscie do spraw seksu zgodne z zasadami swego wyznania.

Niemniej - facet, ktory kobiety traktuje tylko jak okazje do zaspokojenia popedu na pewo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wartościowy to może złe słowo. Ale jak już trochę się wyszalał, zobaczył, że te słynne seksy to w sumie całkiem normalna sprawa i nie ciągnie go do próbowania jak jest z innymi, bo już wie, to jest to na plus.
  • Odpowiedz
@Arachnofob: generalizowanie. W takim razie pojęcie "#!$%@?" jest względne, bo jeżeli jakaś karyna wiąże się z patusem, który przykładowo wali śledzie, zgrywa gangstera na klatce schodowej przy kolegach i podąża za ideologią PDW to jest bardziej normalny od kogoś, kto faktycznie nie miał wcześniej partnerki ale jest spokojny, pracuje, studiuje spotyka się ze znajomymi?

wut
  • Odpowiedz
jeżeli jakaś karyna wiąże się z patusem, który przykładowo wali śledzie, zgrywa gangstera na klatce schodowej przy kolegach i podąża za ideologią PDW to jest bardziej normalny od kogoś, kto faktycznie nie miał wcześniej partnerki ale jest spokojny, pracuje, studiuje spotyka się ze znajomymi?


@mtvsh: w danym środowisku... tak

tylko nie znam przypadku gdy normalny chłopak celuje w karyne z patologii lub gdy dres celuje w dziewczynę która studiuje medycynę
  • Odpowiedz
@mtvsh: a to już kwestia tego co jej imponuje i czy oprócz tego, że jest dobra z danej dziedziny ma jeszcze rozum...

jednak kobiety zwykle nie wiążą się z facetami z niższej warstwy społecznej o znacznie niższym statusie

u facetów się to zdarza, ale nie ma też radykalnych przypadków gdzie facet dajmy na to biznesmen z dużego miasta zwiąże się z #patologiazewsi bo dysproporcje mentalne i społeczne będą zbyt duże
  • Odpowiedz