Wpis z mikrobloga

@YourPantsuAreSugoiDesu: Tak, muzułmanie to główny problem. xD

Ofiary zamachów terrorystycznych to ta malutka czerwona kropeczka na górze. Boisz się o życie rodaków? To stawiaj na ludzi inwestujących w służbę zdrowia, infrastrukturę, a nawet przeciwdziałanie globalnemu ociepleniu - tylko fala upałów zabija 85 razy więcej ludzi niż wszystkie zamachy terrorystyczne łącznie (a przecież popełniają je nie tylko muzułmanie).
alkan - @YourPantsuAreSugoiDesu: Tak, muzułmanie to główny problem. xD

Ofiary zama...

źródło: comment_41zvRoeASkpZVZvouDh0busoS39lKpxZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 56
@alkan A nie, to spoko. Dopóki religijni psychopaci nie dogonią liczbą spowodowanych zgonów przynajmniej fali upałów nie mamy się czym przejmować.
  • Odpowiedz
@alkan Stawiam na prywatny sektor, bo do służby zdrowia to ja się nawet dopchać nie mogę a jak już się dopcham to doktorki żałują na leczeniu. Mojej babci chcieli obciąć nogę bo taniej, a ta nie chciała więc jej leki tylko przeciwbólowr dawali. Prywatnie wyleczona została i śmiga po swojej wsi do kościółka zadowolona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwisa mi twoje globalne ocieplenie. Muslimy mordują, gwałcą, tworzą getta, nie asymilują się, niszcz mienie publiczne no i od czasu do czasu zajebią #neuropa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz ciekawostka dla lewackich
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że unijne lewactwo bazujące na manifecie pewnego włoskiego komunisty Spinellego (budynek PE nazwany jest jego imieniem i nazwiskiem) g---o obchodzą uchodźcy. Was obchodzi realizacja swoich utopijnych planów pędzących w stronę nowego ZSRE.

A najlepsze, że islam sunnicki nakazuje zabijać homo a kobiety traktować jak g---o. Lewicowcy unijni to najlepsi kandydaci do nagrody darwina ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
A nie, to spoko. Dopóki religijni psychopaci nie dogonią liczbą spowodowanych zgonów przynajmniej fali upałów nie mamy się czym przejmować.


@S-Type: Nie. Mamy się przejmować wybieraniem populistycznych partii ignorujących znacznie poważniejsze problemy, które faktycznie zabijają i niszczą zdrowie, oraz odwracaniem uwagi społeczeństwa od tego, co ważne. Nie bój się muzułmanów, bój się tragicznej ustawy o sieci szpitali, opóźnień w inwestycjach infrastrukturalnych, fatalnej sytuacji na arenie międzynarodowej, której skutkiem będzie dużo mniej pieniędzy z budżetu UE po 2020 r. dla Polski (co oznacza mniej dróg, torów, pociągów, tramwajów itd.) oraz wycinki puszczy, która niszczy środowisko.

Zwisa mi twoje globalne ocieplenie. Muslimy mordują, gwałcą, tworzą getta, nie asymilują się, niszcz mienie publiczne no i od czasu do czasu
  • Odpowiedz
@alkan Widzisz, ja uważam że to do lewactwa nie trafiają argumenty i mimo tego co się dzieje dalej chcą narażać obywateli swojego kraju na terroryzm. Mówisz, że nie bronisz muzułmanów; plus dla ciebie.

Dalej piszesz, o moim stylu i wnioskujesz że żaden argument do mnie nie trafia. Ale coś ci powiem, nie odpowiedziałeś na pytanie dotyczące o 5% Polaków, którzy żyją w skrajnej biedzie. Nie możemy pomóc innym, do póki sami mamy tak wielkie problemy. Uchodźców w "Uchodźcach" jest tylko 5% https://www.wykop.pl/link/3707619/nowy-raport-tylko-5-4-proc-imigrantow-to-faktycznie-uchodzcy/
Co jest ważniejsze, oni czy imigranci z obcych krajów z których nie ma żadnych korzyści. Do Polski emigrują ludzie którzy w swoich krajach mają gorzej, ale tacy którzy chcą pracować bo zasiłki są na szczęście marne. Choć te durne 500+ i mops robi swoje...

Ja jestem na tak, gdy ci "uchodźcy" będą pracować i się asymilować, ale jak wiemy na przykładzie reszty krajów tak się nie
  • Odpowiedz
http://www.historiasztuki.com.pl/strony/021-12-00-ANTYKULTURA-SYSTEM.html

"Od 1993 r. Plan Spinelliego stał się oficjalnym programem Wspólnoty Europejskiej i Unii Europejskiej. Również od tego czasu imię Altiero Spinelliego nosi główny budynek Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Trudno o bardziej jednoznaczny symbol znaczenia postaci Spinelliego i jego programu dla kierunku rozwoju Unii Europejskiej."

To jasno pokazuje, w jakim kierunku podąża UE.
  • Odpowiedz
@Za_jakie_grzechy: osobiście muszę przyznać, że ten obrazek odzwierciedla mnie idealnie.
Do wyborów nie chodzę, bo nie mam na kogo głosować. No raz byłem głosować na Dudę, bo urodził się w tym samym dniu co ja.
O polityce nie gadam, ale lubię ją obserwować. Poodoba mi się wielka wojna Kaczor - Rudy. To zdecydowanie wybitni politycy, choć nie mężowie stanu. Po tym jak 10 lat temu Rudy wykończył w mediach Jarka,
  • Odpowiedz
Ale coś ci powiem, nie odpowiedziałeś na pytanie dotyczące o 5% Polaków, którzy żyją w skrajnej biedzie.


@YourPantsuAreSugoiDesu: Po pierwsze, duże dofinansowanie daje Unia, o ile pamiętam mieliśmy dostać 70 mln euro na 2000 uchodźców. Po drugie, zabrzmi to brutalnie, ale skrajna bieda a zagrożenie życia to nie to samo - znowu, nie mówię, że mimo wszystko komfort Polaków nie jest ważniejszy, ale to sytuacja skomplikowana moralnie i wymagająca dyskusji.
  • Odpowiedz
1. Nie żadna unia "daje", tylko podatnicy - też sami Polacy.

2. Polska dopłaca do unii więcej niż dostaje, a sam bilans od przystąpienia do unii jest niekorzystny.


@YourPantsuAreSugoiDesu: Mógłbym przytaczać kolejne statystyki, ale nie chce mi się i muszę wracać do pracy, więc krótko skomentuję to następująco: LOL.

3. A kiedy "dostaniemy" 70 mld na Polaków ? Dlaczego unia dba najpierw o obywateli innych krajów, a nie
  • Odpowiedz
jakim demagogicznym debilem trzeba być żeby stawiać obok siebie problemy terroryzmu, służby zdrowia i wypadków samochodowych.


@steve__mcqueen: A jakim demagogicznym debilem trzeba być, żeby nie zrozumieć tego, co napisałem? Są problemy realne i wykreowane. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Jeśli pokażesz mi partię, która w pierwszej kolejności zajmie się tym, co faktycznie zagraża Polakom/Europejczykom, a przy okazji będzie miała dobre pomysły odnośnie czwartorzędnego problemu terroryzmu, to z chęcią na nią
  • Odpowiedz
te trzy największe kółka to ludzie umierający ze starości "na coś"


@JohnnyFajf: Oczywiście, że kwestie zdrowotne są związane z wiekiem bardziej niż inne, ale to nie znaczy, że:
problemy zdrowotne nie dotyczą też ludzi młodych (szczególnie obecnie, gdy młodzież przestała ćwiczyć i często jest otyła) i w średnim wieku,
odpowiednia profilaktyka (która w Polsce działa w bardzo ograniczonym stopniu) nie poprawiłaby sytuacji zdrowotnej wszystkich grup społecznych, w tym długofalowo,
problemy ludzi starszych należy ignorować i niczego nie poprawiać (a miejsce na poprawę jest); szczególnie że ci starsi to niekoniecznie staruszkowie i tak nad trumną, bo poważne problemy zaczynają się często już po pięćdziesiątce, a osobę w tym wieku trudno uznać za starą i spisaną
  • Odpowiedz