Wpis z mikrobloga

No elo, chciałbym sobie kupić rower. Ale nie taki zwykły! No tak poważnie, interesuje mnie chyba freeride. Ogólnie lubię sobie pojeździć na jednym kole, poskakać z murków, pojeździć w terenie, coś pod górkę, coś z górki, pojeździć po schodach, raz na kilka miesięcy wziąć go w góry, no taki uniwersalny wyczyn, nie wiem jak to nazwać, nie jestem w temacie. Interesowało by mnie też zawieszenie przód i tył. Lubię jak jest miękko, no i uważam, że dużo to pomaga.
Co byście polecili do 3500zł? Celować w używane, czy nówki?


#pytanie #mtb #freeride #cokupic #rower #enduro
  • 12
@Varien: Dartmoor Hornet, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) tzn rama. Co prawda to hardtail więc nie wiem czy ci spasuje. W tym budżecie raczej używki, mi się udało złożyć rower w podobnym celu na ramie Hornet z 2014 roku właśnie w granicach 3,5k - trochę części używanych, trochę nowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Varien: raczej tylko używki, najlepiej szukaj roweru od kogoś kto się napalił dwa trzy lata temu, pojeździł trochę więc rower jak nówka i teraz sprzedaje - takich osób jest bardzo dużo.
przy używce pamiętaj żeby sprawdzać czy ma dokument zakupu i najlepiej zrobić sobie jego kopię.
kupując za 3.5 nowy masz sprzęt niskiej klasy jeśli ma być to full, kupują używany masz klasę wyższą lub średnio-wyższą więc jeśli zadbany to używka