Wpis z mikrobloga

Dziś w #pracbaza chwalili się kto gdzie spędza urlop. No i zapytano również mnie, więc odpowiedziałam, że jadę do


Myślałam, że się serajo ze śmiechu, bo większość oczywiście za granico będzie.

Dlatego Mirki i Węgierki zwłaszcza z #lublin polećcie jakieś fajne miejscówki: co można tam u Was zobaczyć, gdzie pysznie (i niedrogo) zjeść, żeby to były najcudowniejsze wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 43
@kongresowka: w lato jak lubisz wode do nie trzeba wyjezdzac dalek niz 10km od miejsca zamieszkania zeby bylo fajnie. liczy sie tylko towarzystwo. gdybym mial teraz wybrac jedno miejsce na ziemi do ktorego moglbym sie przeniesc bylaby to plaza ktora 90% zycia mialem na wyciagniecie rowera
@kongresowka: Kąpielisko na pl. Litewskim. :D A tak serio całe stare miasto jest ładne. Jak typowo takie zwiedzanie to Zamek, Ogród botaniczny, Skansen, Dom słów, Lubelska trasa podziemna, Majdanek. Dodatkowo jest Pałac Potockich na którego Patio jest fajna miejscówka "Podwórko". W necie znajdź harmonogram pokazów multimedialnych na fontannie na pl. Litewskim. A jeżeli chodzi knajpy to sam moge polecić Św Michał, Sexy duck, Czarna owca
@kongresowka: Lublin jest zajebisty dużo zagranicznych turystów jest i ma być coraz więcej.Polecam przejść się zakamarkami starego miasta.Pójść do piwnicy pod fortuną pójść do ogrodu botanicznego,Zwiedzić Zamek Lubelski gdzie się znajduje muzeum i jest zabytek klasy światowej Kaplica trójcy świętej.Jak coś grają w wakacje to pójść do teatru Osterwy albo Teatru starego. (drugi najstarszy w Polsce)