Wpis z mikrobloga

Ale tak szczerze to nie rozumiem tego. Jeśli mówił prawdę, to no #!$%@? tak bez powodu go #!$%@? z mieszkania? Nie zrobił tam żadnego streama, co za tym idzie to raczej była cisza, bo nie było dymów. Dymy był robione u Gochy, streamy 72h u Gochy, więc tak właściwie to częściej bywał u matki niż w domu. W domu zostawał sam Łukasz (?), który co najwyżej mógł to puścić głośniej muzykę. #!$%@?łby ich tak nagle? Z powodu anonimowych donosów i filmów na yt? Tym bardziej że jeśli były donosy to pewnie wysłane zostały wszędzie, bo o ile się nie mylę do Daniel nie podawał gdzie mieszka. Daniel mówił, że płacił regularnie przez ten czas więc no #!$%@?? Jeśli to prawda no to #!$%@? czego chcieć więcej? Typ płaci i często go nie ma w domu, no #!$%@? marzenie każdego właściciela. Domyślam się, że właściciel może go #!$%@?ć od tak, no ale #!$%@? 3 raz by to się stało? Nawet jeśli Daniel był w domu to co mógł tam #!$%@?ć? Co najwyżej to napić się samemu piwka przy tv bo nawet nie miał by na kogo tam się drzeć. Wspominał też że rozmawiał z właścicielem o swojej sytuacji, więc jeśli normalnie z nimi pogadał to no #!$%@?, nawet by nie dali szansy? Słysząc opowieść że sam się stara ogarnąć wszystko i brata, że matkę ma jaką ma i jest ciężko? Powiem tak albo Daniel ma mega pecha, albo coś tam #!$%@?, albo to jest kolejne kłamstwo. Z naciskiem na ostatnią opcję. Cel na działkę był, ale dzisiaj żadnego słowa o tym nie było tak jakby chciał przykryć sytuację działki tym problemem ( czytaj #!$%@? z mieszkania). Tym bardziej że już wspominał że" no może Bydgoszcz czy okolice" Szczerze nie wiem co o tym myśleć. PS myślałem że te krzesła gamingowe były w ich pokoju ( tam gdzie był 1 remont i tam gdzie śpi Gocha z Jackiem) przez cały czas, ale wychodzi na to że je zabrał do nowego mieszkania. Wszystkie 3 lub 4 ? #!$%@? kamery nawet nie było w tamtym pokoju więc na luzie mogły stać tam, a po przyjechaniu przestawił je z pokoju do przedpokoju i tyle XD Nie wiem dlaczego ale wydaję mi się to mocna prawda XD ( to są oczywiście tylko moje przemyślenia ) I nie wiem dlaczego ale wydawało mi się, że było widać te fotele raz przez przejście do pokoju ale mogę się mylić. A wy jak myślicie?
#danielmagical
  • 2
@JustTrolling: W jedny mmieszkaniu tam było widać te fotele bo siedzieli na nich w trójkę jakos jak dobrze pamiętam, ale fakt podejrzane, ze w tym pokoju od łukasza nie ma kamery i tam chyba nic nie ma. Może w umowie z tamtym miał jakiś kruczek, że zameldowany bedzie po jakimś czasie próbnym i po prostu w tym czasie mógł go wywalić