Wpis z mikrobloga

@Kitsune475: nowi gracze mają przesrane i nawet jakiś pracownik to przyznał robiąc challenge na nowym koncie bez wrzucania kasy w grę. Ale nie jest tak, że jest kilku darmowych czempionów i oni się zmieniają co jakiś czas? W tym czasie można uzbierać na nich mi się wydaje.
@Kitsune475: Trochę za dużo. Mocno trąbione było w tym patchu że Hi-Rez ogarnie grind dla nowych graczy, a tak naprawdę trochę przesunięto ciężar w stronę złota zamiast esencji, a grind jak był tak dalej jest.
Polecam founder pack generalnie, bo teraz jes już tyle championów że zaczyna się on opłacać
@Kitsune475: no i dobrze chyba, powinien mieć długi czas grania i sporo contentu, zobacz ile bohaterów masz np w lolu i ile musisz grać aby odblokować je wszystkie za IP

przynajmniej wymusza to po części konieczność ogarnięcia gry, a nie ze wejdzie ci ktoś kto pograł tydzień w grę na rankedy i nie będzie ogarniał co się dzieje i co powinno się robić
@Kitsune475: wg mnie bardzo dobrze, musisz nauczyć się grać postaciami i je posiadać aby grać w rankedach, akurat to jest spoko, myślę że pewnie z biegiem czasu i dodawaniem nowych postaci w pewnym momencie dojdą już do tych co są nowe darmowe postacie albo kosztujące w ogóle jakieś grosze
@Jurigag: Ogarnięcie gry można wymusić w inny sposób. Zdobywane złoto można wydawać na skrzynie by mieć karty. To jest gra opierająca się na bohaterach, a zdobywanie ich zrobiło się patologicznie długie. Nie róbmy z tego kolejnego lol'a.