Wpis z mikrobloga

Czesc,

Chcialbym wziac kredyt ok 30 000 zł, bedzie to kredyt na zakup auta. Dzisiaj bylem co prawda w banku ale warunki byly mono srednie. Gdzie polecacie wziac taki kredyt? Gdzie bedzie najtaniej? Gotowka czy jakis specjalny na auto? Doradzcie cos bardziej doswiadczeni koledzy.

#kredyt #bank #banki #kiciochpyta
  • 28
@Rst00: a czytales caly moj komentarz? moge rok czy 2 odkladac albo kupic z miejsca i dolozyc 10% za luksus to jakies 3k zaden pieniadz jak sie zarabia 6k miesiecznie wiec wiesz kwestia zdrowo rozsadkowego podejscia odmawiac sobie cos bo TAK BO 10% a ja hytry jestem i nie dam czy kupic cos odrazu i doplacic teb 10%
@bartez_94 jaką kupkę kasy? Mówimy o sytuacji OPa który raczej nie ma odłożonych takich pieniędzy bo gdyby miał to nie brałby takiego kredytu.

@Sweet_acc_pr0sa no to widzisz, masz inny pogląd. Ja wolę nie pchać się w kredyt, oszczędzić przez 6-12 miesięcy i kupić za gotówkę. Większość ludzi żyje na kredyt i widać jakim jesteśmy biednym społeczeństwem.
@Sweet_acc_pr0sa: ryzyko straty pracy, koszty kredytu, mniejsza zdolność kredytowa na coś, na co faktycznie kredyt może się przydać (mieszkanie, dom), "uwiązanie" do banku. Masz swoje zdanie to dobrze, szanuję je ale ja zostałem tak wychowany, że lepiej odłożyć niż się bawić w kredyty na takie dobroci jak auto czy sprzęty domowe.