Wpis z mikrobloga

@vind: stary nie wiem o co Ci chodzi z tym blokowaniem, na prosto jest tylko jeden pas ruchu, po to jest rozszerzenie drogi aby kierowcy mogli sobie skręcać w prawo i nie tamować ruchu wprost. A tego starszego pana nie skróciłem z filmiku ponieważ przez takich jak on muszę codziennie rozciągać kark na lewo i prawo aby się upewnić czy żaden rowerzysta nie jeździ przez przejście wyznaczone tylko i wyłącznie dla
na prosto jest tylko jeden pas ruchu, po to jest rozszerzenie drogi aby kierowcy mogli sobie skręcać w prawo i nie tamować ruchu wprost.


@atakzsutuwrojemdzikichkleszczy: Więc zatamowałeś mu ruch prosto xd Nie żebym go bronił oczywiście, ale to kiepskie tłumaczenie że zjechałeś żeby nie tamować ruchu podczas gdy tak stając zablokowałeś rowerowi możliwość jazdy widząc, że się zbliża. Poza tym przecież tu nie ma strzałki warunkowej.
@Gordobalb oczywiście, ale korona by mu z głowy nie spadła gdyby zostawił trochę miejsca widząc, że tak stając nic nie zadziała a rower zablokuje.
@duncanidaho2: A gdzie ja napisałem, że miał obowiązek? Ja mówię tylko o kulturze. Poza tym formalnie jest tu jeden pas więc rowerzysta chyba też powinien być przy prawej krawędzi.