Wpis z mikrobloga

Nie mam żadnego odpowiednika RSO, a GŁOŚNE (niezależnie od tego czy mam wyciszone dźwięki czy nie) alarmy o zagrożeniach i tak dostaję... Btw. burza będzie <3

A co do alarmów, to kiedyś dostałam "amber alert" (porwanie/uprowadzenie dziecka) z opisem auta, którym prawdopodobnie przemieszczał się porywacz. Nie chce mi się teraz grzebać w telefonie, ale jeśli kogoś to interesuje, to jutro poszukam skrina i wrzucę w komentarzu. Dobranoc śliwki węgierki.
#ciekawostki #usa #bedziepadac #dobranoc
fvck - Nie mam żadnego odpowiednika RSO, a GŁOŚNE (niezależnie od tego czy mam wycisz...

źródło: comment_CBBSR5ly7BjHickTppgVVl0Na1X5dExo.jpg

Pobierz
  • 18
@fvck: amber alert teraz nawet na fejsbukach jest tez widoczny. Fajna sprawa wsumie, szybko mozna dotrzec do wielu ludzi w okolicy i mysle ze w europie tez mogli by wprowadzic cos podobnego
@fvck pozdrawiam, nawet pamiętam tamten alarm - dziecko spało na tylnim siedzeniu, chyba złodziej jak się zorientował to porzucił samochód, ale mogę się mylić( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stiepanov: nie znam szczegółów, nie śledziłam sprawy, bo w sumie w tych alarmach za dużo nie piszą, a później nawet się tym nie interesowałam. Pamiętam tylko że auto miało być czerwone ( )
@fvck: ja ostatnio widzialem na tablicy jako pierwszy post oznaczony jako amber, mowili o wysokich temperaturach. Zdziwilem sie ale nie zrobilem screena bo juz do tego przywyklem. Nastepnym razem zrobie i podrzuce.
@PieknaKobieta: jedynie w aplikacji z pogodą mogłam sobie ustawić czy chce dostawać alarmy o zagrożeniach, a te przychodzą odgórnie xd dobra nie zagadujcie mnie, czas spac ()
@Marian2250: nie szukałam, bo nie mam nic przeciwko powiadomieniom że mogę wyjsć na śmietnik i utonąć przy okazji xd poza tym nie dzownią mi codziennie, tylko jesli faktycznie coś się zapowiada, a o tym lubię wiedzieć. Aczkolwiek gdyby mi dzwoniły codziennie o 2 w nocy, to pewnie i ja bym znalazła na to sposób (ʘʘ) dobranoc