Wpis z mikrobloga

Mireczki OP DELIVERED!

Jakiś tydzień temu na mirko pojawił sio się takie #rozdajo klik

Konkurs okazał się raczej klapą dla organizatora, bo użytkownik @Thapchan dostał tylko 3 czy 4 kody o które prosił, a mimo to okazał się mega prawilnym mireczkiem i oddał w moje ręce prawdziwy skarb! Przezroczysty Game Boy w dobrym stanie i co ważne z klapką od baterii a do tego gra Tetris! Tak się składa, że jestem kolekcjonerem Game Boyów i taka sztuka to dla mnie nie lada gratka.

Dodatkowo prawilniak dorzucił mi do paczki portfel w kształcie PSX! Dokładnie taki chciała mi kupić moja dziewczyna ze 2 miesiące temu ale, że ze mnie cebulak to powiedziałem za drogi i nie kupiła.
Ten breloczek GB Classic to jest mistrzostwo! Super wykonany, solidny! Na breloczek w kształcie GB polowałem już jakiś czas! Jak tylko otworzyłem paczkę i go zobaczyłem to od razu uśmiechnęła mi się morda! Już wisi na kluczach do mojej starej skody :)

Kurde mireczku zrobiłeś mi dzień tą przesyłką. Szkoda mi tylko, że dostałeś tak mało tych kodów o które prosiłeś. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Polecam @Thapchan to największy prawilniak jakiego poznałem na wykopie! :)

Tylko spójrzcie na te skarby, są piękne! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gameboy #retrogaming #nintendo
źródło: comment_Y3Gn66QqTQCZrW1s1zoAY5YhDwmP48iI.jpg
  • 15
@nokash: serio? Mogę Ci oddać ( ͡° ͜ʖ ͡°) przynajmniej teraz ja zrobię coś dobrego i karma mnie nie dojedzie. Tej smyczki i tak bym pewnie nie używał ani nie kolekcjonuję. Jak jesteś z Warszawy to chętnie bym oddał bezpośrednio w twoje ręce, a jak nie to podrzuć adres na priv. jak będę musiał odebrać jaką paczkę z poczty to wyślę.
No i przy okazji @Thapchan uszczęśliwi
@PanKabaczek: Dzięki wielkie. Może walają Ci się gdzies po domu inne albo Twoi znajomi mają i nie potrzebuja to z chęcia bym przyjął. Ja sam GB tez bym chciał bo też zbieram konsole i gry ( Zeldy ) ale to innym razem cos upoluję bo teraz fundusze nie pozwalają.