Wpis z mikrobloga

@Aryo: a co to za róznica czy oun czy upa ? jedno i drugie to śmiecie. ideologia ta sama. boli dupa co ? przykro mi że masz takich bohaterów no ale od ukrainca nie można wiele wymagać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Roiboos: w sumie racja, ale jakoś nie mogę sobie odmówić karcenia tego pajaca :) dawno mu ktoś buźki nie skasował za te upowskie poglądy.
@Pifpaf: hahaha oburzenie może uzasadnione nawet nie wiem jak to skomentować :D może w Auschwitz daj wlepe z swastyką ? też będzie może ok ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vismaiorr: Dobra, przekonałeś mnie do swoich racji. Czekaj 5 minut, zmasturbuję się do tej fotki bo ukrainiec ma #!$%@? idoli i #!$%@? czerwono czarne barwy gdzieś pokracznie ponaklejane (#!$%@? wie czy przez niego czy przez innego #!$%@?, ważne żeby #!$%@?ć ukraińcom), później założę kilka nowych kont na wykopie i będe plusował to gówno jak #!$%@?. Tak lepiej?
  • Odpowiedz
@Roiboos: Skąd ty wiesz że koleś jest z Ukrainy? Dopowiadasz sobie swoje 'prawdy' jak kobieta w okresie. Może i Ukraina nie ma tożsamości, ale może ją mieć w przyszłości. 2000 lat temu Polska nie istniała - i co, #!$%@? tacy Grecy mogą nam cisnąć że my też nie mamy tożsamości, bo to oni mają prawdziwą historię? Daj #!$%@? żyć, teren Ukraińcy mają, to tożsamość też się pojawi.
  • Odpowiedz
@PifPafu: masz naje%#$ w głowie koleś :) nie będę ci tłumaczył tego że cmentarz łyczakowski to dla kresowiaków i nie tylko coś więcej niż cmentarz. tak tylko nadmienię że taka skarbonka to i tak jest wielkie nic w porównaniu do bezczeszczenia cmentarza w postaci chowania tam upowskich gnid obok Polskich bohaterów. z tego kiedyś Polska rozliczy te ścierwa bo dewastacja pomników na tym cmentarzu można "przeżyć" ale profanacji zwłok już nie.
  • Odpowiedz
@PifPafu koleś jest z Ukrainy, a ten dziwny teren buforowy pomiędzy ruskimi a cywilizacją jest tylko tymczasowo okupowany przez chocholów właśnie dlatego że nie są oni wstanie wytworzyć samodzielnie tożsamości narodowej.
  • Odpowiedz
@Spieluhr: Zaraz się zlecą młośnicy Ukraińców powiedzą, że to nic takiego i należy to tolerować, a Ukraińców do Polski przyjmować.
  • Odpowiedz