Wpis z mikrobloga

#poznan #okulary #okulista #optyka

Mircy jakiego optyka polecacie na #piatkowo albo w centrum? Mam już od okulisty kartke czego potrzebuje wiec chce tylko kupić szkla i ewentualnie oprawki. Ale nie moge wydac na to miliona monet xD wiec jakie miejsce polecacie zeby nie zdarli ze mnie jak za zboze?
  • 11
  • Odpowiedz
@Shyvana: ja Ci mogę polecić Fielmanna, jeżeli gdzieś tam u was jest, oprawki są niedrogie (oczywiście możesz poszukać jakich tylko chcesz) ogólnie to powinno Ci wyjść 200-300 z antyrefleksem jak chcesz, a jak bez to taniej
  • Odpowiedz
@Shyvana: a i jeszcze masz tam 2 lata gwarancji, i możesz sobie przychodzić kiedy chcesz je czyścić i dokręcać śrubki(za darmo), a co do tej gwarancji to do 2 tyg chyba możesz je wymienić albo dostać kasę z powrotem, a jak je zgubisz lub Ci ktoś ukradnie to masz wtedy 'zapasowe' za 70zł z tego co pamiętam, takie zabezpieczenie :)
  • Odpowiedz
@Shyvana: pisz maila do
Mateusz Ziółkowski ziolkomat@gmail.com
Najtańsze szkła w Polsce, od kilku lat od niego bierzemy całą rodziną, a wstawienie u dowolnego specjalisty w Poznaniu za 20 zł. Chyba, że masz kilka par to możesz do niego wysłać i wstawi w cenie szkieł.
  • Odpowiedz