Wpis z mikrobloga

@embug: na buzi raybany , na ziemi pies naćpany :)
wybacz chamski żart - nie mam IQ szympansa, ale tak mi się akurat zrymowało.
Fajna robota - mam szacunek i podziw dla ludzi którzy kończą kierunki medyczne. Nie przebrnąłbym chyba przez biochemię i anatomię.
Życzę samych wyleczonych i uratowanych pacjentów :)
pozdrowienia z Polski B :)
  • Odpowiedz
  • 0
@embug moja suczka ma glosny odruch wymiotny ale nie wymiotuje, sytuacja powtarza sie seriami. Najczesciej z rana i w srodku nocy. Help. (Oln)
  • Odpowiedz
@embug: Wszedłem tutaj by napisać, że masz najbardziej subtelny typ pięknej urody. Zero krzyku, zero szału, najbardziej powściągliwe piękno. Niewiele kobiet rozumie, że to jest własnie ideał urody kobiecej, a nie te marketingowe gówno promowane przez specjalistów sprzedaży. No wszedłem, ale widzę nie ja jedyny o tym pomyślałem. Baw się dobrze na karuzeli #!$%@? ze stulejarzami. To młodzi fajni chłopcy, na szczęście nie groźni. Gdyby ktoś taki jak ty ich
  • Odpowiedz
@embug: I pewnie jest przy tobie nie ze względu na urodę. To tak samo jak ja i mój kot. Skoro już tyle miodu i słodyczy zostało tu wylane zwracam się z prośbą o przywołanie jedynego docenionego i poproszenie go o napisanie czegoś o tobie co ostudzi w nas wszystkich stulejarność.
  • Odpowiedz