Wpis z mikrobloga

Mironki, czy na iperfumy na sto procent dostanę oryginały? Pytam osób, które tam zamawiały ale wcześnie kupowały stacjonarnie więc mają porównanie.
Zawsze kupuję w Sephorze czy Douglasie, ale mój ostatni ulubieniec ma olbrzymią przebitkę i kusi.
Na pewno wyczuję jak to będzie podróba więc nie chcę się naciąć :/

#perfumy
  • 34
  • Odpowiedz
@nama Koleżanka zamawiała kiedyś i pachniał całkiem inaczej niż oryginał (nie pamietam teraz co to bylo) :/. Sama kiedys sie zastanawialam czy nie zamówić z tej strony ale chyba odpuszcze.
  • Odpowiedz
@On_My_Way: bo wszyscy zachwalają ale kurde no moje "perły" w Douglasie 439 na iperfumy 149... XD trochę to dziwne. Ja rozumiem marża marżą ale aż taka? Jak oni jeszcze mają na tym zarobić to za ile to kupują? Za stówę?
  • Odpowiedz
@nama nie ma opcji żeby stamtąd dostać podróbę. Wszystkie potencjalne różnice w zapachu mogą wynikać z reformulacji produktu albo z innego batchu (daty produkcji)
  • Odpowiedz
@nama: nie chce byc niemily ale ktoras strona z perfumami (chyba wlasnie iperfumy) jest jedynym importerem ktorys tam perfum w polsce i nawet DOUGLAS musi od nich kupowac jak przez hurtownie, mowil mi o tym jeden klient ktory wysoko w douglasie pracuje tylko nie pamietam jaka to byla strona
  • Odpowiedz
@Ebenezer13: no ok, brzmi legitnie, pytam, bo z natury jestem podejrzliwa.
Orientujesz się więc może dlaczego aż 300 zł jest różnicy w przypadku zapachu którym jestem zainteresowana?
149 zł za 100 ml to śmiesznie pieniądze.
  • Odpowiedz
@nama: marża marżą ale to jest strona wielkiej korporacji działającej w całej europie, więc zamawiają olbrzymie ilości i mają niskie koszta prowadzenia działalności. to chyba cała ich zagadka
  • Odpowiedz
@nama Douglas i Sephora to drogerie calujące w klientów premium, muszę utrzymać sklepy w galeriach, opłacić wielu pracowników, dlatego mają kosmiczne marże. Iperfumy mają ceny zbliżone do zagranicznych, sprawdzonych perfumerii internetowych + często oferują testery, które są tańsze, bo nie mają opakowania itd.
  • Odpowiedz
@nama piszesz Twoje "perły", czy chodzi Ci o zapach Perles de Lalique? Bo jeśli tak to kupiłam 2tygodnie temu na iperfumy i jest wszystko w porządku. Tak jak ze wszystkimi perfumami które stamtąd zamawialam ( ),
  • Odpowiedz
@nama: dziewczyny dostają 800 zł premii za każde 15 000 zł powyżej własnego miesięcznego planu. Kupujesz tam opiekę konsultantek i utrzymujesz powierzchnię sprzedażową.
  • Odpowiedz