Wpis z mikrobloga

@noorey: Zgadzam się w tej kwestii, ale czy spotkałaś się z sytuacją w której mężczyzna odrzuciłby kobietę ze względu na wielkość piersi? Tak tylko z ciekawości pytam.
  • Odpowiedz
@pawelososo: Może nie o cyckach ale ja w sumie spotkałam się z nie jedną sytuacją w której męzczyzna odrzucił kobiete za wzrost, bo po prostu nie odbierali wysokich dziewczyn za atrakcyjne i woleli te niższe.
  • Odpowiedz
@Dankan90: Nie strach. :) Jak idę ze znajomym (kumpli nie mam, w przyjaźń damsko-męską nie umiem uwierzyć), myślę przez chwilę, czy on nie czuje się jakoś niepewnie przez to, to może powodować u mnie tę "nieswojość", ale ona znika. Co do chłopaka-chłopaka wolałabym po prostu na co dzień mieć tych kilka cm zapasu. :) Taki mój gust, de gustibus non est disputandum.
  • Odpowiedz
@Hojracy ja mam 183 i najbardziej mi się podobają takie koło 175 właśnie. Najwyższa z jaką byłem miała 187, to już był dość skrajny przypadek.

Obie dziewczyny ponad 1,8 z jakimi się umawialen w ogóle nie nosiły wysokiego obcasa. Nie tylko przy mnie, w ogóle. Nie miały takiej potrzeby, wysoki obcas jest niewygodny do noszenia na codzień. Nosiły albo płaskie albo mały obcas do 5 cm.

Nie wiem, może to jakieś kompleksy?
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: Bardzo możliwe, że to rzecz mojego przekonania. Wyobrażam sobie też sytuację, w której całkowicie poddaję się urokowi człowieka niższego od siebie. No bo wzrost to tak naprawdę rzecz drugorzędna. Wszystko zależy ostatecznie od konkretnej relacji, sytuacji and so on, and so on.
  • Odpowiedz