Wpis z mikrobloga

HALO HALO,
czy ktoś byłby w stanie przedstawić mi rzetelne materiały na temat

zwożenie odpowiednich ludzi autokarami jako widownię na przemówienie Trumpa"?


Widzę tą rewelację już któryś raz ogłaszaną przez przedstawicieli lewackich (nie mylić z lewicowymi) środowisk wykopowych, na przykład tu, rzuconą przez @pk347 :
https://www.wykop.pl/wpis/25158343/jaka-ta-dobrazmiana-dwulicowa-z-jednej-strony-traw/

Zastanawia mnie, o co chodzi, tym bardziej, że nikt do tej pory nie potrafił mi odpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam obie strony w nadziei, że poza trollami pojawi się ktoś z odrobiną RiGCZu i udzieli obiektywnej odpowiedzi. Nie chcę wywoływać eskalacji prawackiego #!$%@?, po prostu normalne info bez zabarwienia emocjonalnego.

#4konserwy #neuropa #trump
  • 9
@NoMercyIncluded: @pk347: czyli w skrócie za dużo było głósów że u szkopow dzicz a u nas spokojnie, więc trzeba powiedzieć że było spokojnie bo wszyscy spędzeni przez rząd?
A rzeczywiście zbierały się zorganizowane ekipy żeby przyjechać i zobaczyć, jak zwykle zresztą przy dużych wydarzeniach. Narracja w mediach pójdzie że to nie było spontaniczne zbieranie tylko coś im obiecano masakra.
@pk347: Dziękuję.
Ok, sprawdziłem informacje o tym pikniku i to prawda, faktycznie, widziałem nawet gdzieś plakat wcześniej, ale nie skojarzyłem. Czyli macie problem z tym, że na wydarzeniu pojawiły się osoby zainteresowane nim?
Nie wiem, skąd wzięli info o konserwatywnych katolikach, ale zakładam, że to po prostu element narracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy podobne szydercze oburzenie wykażecie, gdy okaże się, że dzieci namawiają do wizyt w
@pk347: Meh. Po prostu pozbywam się ostatnich złudzeń co do prawo-lewych trolli na wykopie. Są oczywiste trolle, jak Ospen czy jacyś biedni praktykanci trzaskający propisowskie posty za wpis do portfolio. Są też ludzie głęboko przekonani o słuszności swojej sprawy i że dla tego celu trzeba w prosty, brutalny i (co najgorsze) skuteczny sposób naganiać do swego obozu tępe masy. Są też ci naganiani, którzy często zostają ślepymi fanatykami, lub po prostu
@NoMercyIncluded: no a jak ma zwozić rząd jak nie poprzez kluby gazety polskiej? to nic innego jak zwożenie przez rząd. mój sąsiad coś tam jeszcze gderał, że pojechał busem solidarności, nie gadam z nim, tak fryzjerka mówiła, która przyszła do mnie od niego. ale jeśli busem solidarności to nic innego jak zwożenie przez rząd, przecież solidarność teraz to przybudówka pisu.
@twierdzakrzyzak: A kto miał zwozić na wydarzenie organizowane przez ministerstwo? Czy wam już totalnie mózgi polasowało od tego zaimplantowanej selektywnej paranoi? Tyle poważniejszych rzeczy się dzieje, a wy czepiacie się kompletnie naturalnych zjawisk, zupełnie jak wcześniej ci idioci czepiający się PO o ośmiorniczki i tym podobne, naprawdę nie widzicie znaku równości między idiotami, z którymi "walczycie" i wami? XD
A kto miał zwozić na wydarzenie organizowane przez ministerstwo? Czy wam już totalnie mózgi polasowało od tego zaimplantowanej selektywnej paranoi?


@NoMercyIncluded: jakiej paranoi? dobrze się czujesz? kluby gazety polskiej to przystawka pisu, to że rząd zwozi na wiec z prezydentem obcego państwa to wygląda #!$%@? jak wizyta breżniewa w czasach prlu. NIKT nie miał na to zwozić, komuchu, na takie wydarzenia ludzie powinni przychodzić spontanicznie, A RZĄD POWNINEN MIEĆ NA TO