Wpis z mikrobloga

Mirasy i Mirabelki jest sprawa...
Pracuję na czarno (jest mi dobrze, nie mam zamiaru nic zmieniać) jestem zainteresowany w urzędzie pracy i właśnie dostałem wezwanie na przedstawienie mi oferty stażu. Jak mogę się z tego wykręcić??? Podobno oni wiedzą wszystko, że jestem współwłaścicielem auta itp dojazd mam dobry (autobusy)
Ubezpieczenie z urzędu jest mi poprostu potrzebne i musze się tego wykręcić... Jakieś pomysły?
#urzadpracy #staz #praca
  • 10
  • Odpowiedz
Choose Life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol, and dental insurance. Choose fixed interest mortage repayments. Choose a starter home. Choose your friends. Choose leisurewear and matching luggage. Choose a three-piece suite on hire purchase in a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck
  • Odpowiedz
@nemiroff90: ale powiedz że to praca poniżej Twoich kwalifikacji i już. Ewentualnie, że nie stać Cię na dojazdy albo idź do psychiatry niech da Ci zwolnienie na depresje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz