Wpis z mikrobloga

Hej czy znajdzie się jakiś uczynny kolega i pomoże wybrać telefon różowemu który się na tym za bardzo nie zna?
Zepsuł się mój LG G3 który był dla mnie perfekcyjny i teraz nie wiem co kupić. Celuję w coś 1000-1500 zł nówka sztuka z Polski z gwarancją - to jest obowiązkowe.
Jeśli chodzi o wymagania to powyżej 5" ekran, gabarytowo niezbyt duży (patelnię mam w kuchni ;-), np. Redmi note 4 na moje dłonie jest zbyt duży), jak najlepszy aparat za tę cenę, obowiązkowo wejście słuchawkowe bo często słucham muzyki - miłym dodatkiem będzie dobra bateria. Nie potrzebuję super szybkiego procesora itd. bo w gry nie gram.
Zastanawiałam się nad LG G5 SE, Huawei P9, ZTE Axon 7 mini.
#telefony #kiciochprosi #kiciochpyta #pytanie #android
  • 10
  • Odpowiedz
@FarGO: G4 już leciwy - jak kupować to coś nowszego troszkę.

@bialy1337: A czemu G5 SE to badziew? Aparat ma lepszy niż G6, bardzo wysoko stoi w rankingach. Jeśli masz na myśli procesor, to nie ma się czym przejmować. Jakbym miała brać Honora 8 za ok. 1300 (bo tak chodzą) to już chyba lepiej Huaweia P9 za te 1400 zł bo ma nieokrojony aparat + 3 lata gwarancji.
  • Odpowiedz
@majtkobuty nie wiem, moim zdaniem G5 i to slower edition nie jest wart tych pieniędzy zważywszy że za 1900 już g6 lub v20 można kupić. Co do Honora 8 znacznie mu bliżej do dużo droższego p10 niż już leciwego p9, jeżeli chodzi zarówno o parametry jak i jakość wykonania. Polecam pójść do salonu i wziąć go do ręki, można się zdziwić. Na papierze wybierałem między g5 a one plus 3t, poszedłem
  • Odpowiedz
@majtkobuty ps: Nie wiem skąd wziąłeś ten okrojony aparat, p9 ma podzespoły od firmy sunny i logo Leica, za Honora odpowiada Sony wiec loga Leica już nie mogli dać z oczywistych względów. Więc niby 2 różne aparaty, a tak naprawdę w rzeczywistości są bardzo podobne i ciężko wskazać jakieś różnice oprócz nazwy. Chcesz dobry aparat, kup samsunga S7/S8, tam rzeczywiście jest odczuwalna różnica w porównaniu do innych telefonów, zarówno w szczegółach
  • Odpowiedz
@bialy1337: Dzięki za pomoc ;-)

moim zdaniem G5 i to slower edition nie jest wart tych pieniędzy zważywszy że za 1900 już g6 lub v20 można kupić


G5 SE nówkę można za 1200 wziąć, więc ciężko tu równać do G6, a od G5 zwykłej różni się procesorem (mi mocniejszy niepotrzebny) i 1 GB mniej
  • Odpowiedz