Wpis z mikrobloga

@sezet11:

- Żona zna wszystkie moje fantazje, ale na seks grupowy jest zamknięta. Nie mogę przestać o nim myśleć. Co robić? Zdradzić żonę? - pyta Paweł. - Najwyraźniej w tym małżeństwie czegoś brakuje, stąd taka tęsknota - radzi seksuolożka, Iza Jąderek.


Co w tej wypowiedzi niezgodnego z prawacką teorią małżeństwa?
  • Odpowiedz
@koroluk: Facet tam mówi, że potrzebuje seksu grupowego jak tlenu. Pyta co ma zrobić, zdradzać, czy może zastosować jakieś inne rozwiązanie.

W odpowiedzi słyszymy, czy on w ogóle o tym rozmawiał z żoną, czy dobrze się dobrali i czy mogą osiągnąć jakiś kompromis, a co za tym idzie, czy pozwoli mu pociupciać na boku i jeśli mieliby iść na ugodę, to ona musiałaby zrezygnować z kawałka monogamii, po to aby
  • Odpowiedz
@Valder: Powinna być jeszcze jedna w miarę oczywista odpowiedź: rozwód. Jeżeli nie są w stanie zgrać swojego życia seksualnego to nie muszą być parą. Pani znajdzie sobie bardziej monogamicznego partnera, a pan nie będzie krępowany pruderią swojej żony.
  • Odpowiedz
@random_mutation: Z tego wynika, to co ona powiedziała, czyli zadając pytanie, czy dobrze się dobrali i czy jest możliwy kompromis.
I właśnie o to między innymi tutaj chodzi. Tak niszczy się rodzinę i jej fundamenty.
Skoro facet ma takie ciągoty, to powinien nad sobą popracować.
  • Odpowiedz
@Valder: Facet ma prawo mieć takie ciągoty i kobieta ma prawo znaleźć sobie innego faceta, jeżeli nie chce w nich uczestniczyć.

Jak dla mnie tych fundamentów w tym przypadku w ogóle nie było. Gość potrzebuje seksu grupowego jak tlenu i ona o tym nie wiedziała wchodząc w związek małżeński?

Poza tym jaki kompromis można mieć w przypadku monogamicznej kobiety i amatora seksu grupowego? Będzie limit na maksymalną ilość uczestników orgii?
  • Odpowiedz
@sezet11: Nie łapię. Artykuł jest o tym, że z małżeństwem jest coś nie tak skoro facet ma takie fantazje i seks grupowy nie jest czymś na co powinna się godzić żona. Skoro dajesz tag #bekazlewactwa to mam rozumieć, że dla prawactwa seks grupowy jest czymś normalnym :O? Nie spodziewałem się, że prawica jest tak postępowa w kwestiach łóżkowych.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?. Jak ktoś chce sie #!$%@? grupowo to niech to robi, do #!$%@? jasnego czy w tym kraju każdy każdemu musi #!$%@? sie do łóżka. Wykopowe ameby które gołej baby na oczy nie widziały oprócz jpg a mówią co jest dobre a co zle.
  • Odpowiedz