Wpis z mikrobloga

@Koteu81: No to ja też mam prawo wypowiadać się o poprzeczkach.

Via iOS

POPULARNE TAGI KOTEU81 - 1#danielmagical (65)

Do tego karzeł bo łapie ból dupy o komentarz nt. wysokich facetów.

Nie chcę Cię martwić ale ona może być nie z twojej ligii :D I to nawet gdybyś był wysoki.

@Moni22w: Koteu też pewnie by mógł wyrwać wyższą i ładną - kobiety da się zdobywać osobowością, ale #danielmagical ( ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@skejna: @skejna: nie, od razu jak zobaczyłem jej profil to zrobiłem skrina i wrzuciłem tutaj bo poczułem zażenowanie, napisałbym jej ze z takim ryjem może mieć wymagania co najwyżej do swojego psa ale potrzebne były żetony żeby to zrobić
  • Odpowiedz
  • 0
@skejna: jesteś tak inteligentny ze na podstawie nicku potrafisz określić ile mam lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak jesteś debilem bo napisałem ze nie mogę z nią rozmawiać bo nie mam żetonów wiec nie mogła mi dać kosza rycerzyku
  • Odpowiedz
jesteś tak inteligentny ze na podstawie nicku potrafisz określić ile mam lat?

@Koteu81: Gimbusiarskie tradycje wpisywania wieku w nick + przeglądasz dziewczyny koło 30stki. Tak.

Jednak jesteś debilem bo napisałem ze nie mogę z nią rozmawiać bo nie mam żetonów wiec nie mogła mi dać kosza rycerzyku

ból dupy o nią mówi co innego xD
  • Odpowiedz
@Koteu81: o boże idźcie ćwiczyć fikołki karzełki zamiast się burzyć że ktoś ma czelność mieć wymagania, sami sulejmany grubek nie tykacie, ładne laski nie w jpg to dla was pasztety ale jak już ktoś ma wymagania wobec was to oburzenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@skejna: w takim razie sam jesteś gimbusem bo odczytujesz to jako wiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) 27 to nie koło 30 tylko bardziej koło 25 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz