Wpis z mikrobloga

@Maver87: serio nie widzisz nic złego w prezentacji w centrum handlowym? xD u nas w centrach na takich scenach robi się pokazy tańczących dziewczynek i prezentacje sukni ślubnych a nie klubu piłkarskiego xD
@Perlo: no ja raczej też mam takie odczucie, jak @kierunkowskaz - raczej nikt nie przyjdzie na stadion, żeby koszulki nowe obejrzeć... To raczej rzecz drugorzędna. A w galerii to chociaż przypadkowej publiki trochę będzie.
@kierunkowskaz: Czuję, że do nich trzeba będzie się chwilę przyzwyczaić. Mi osobiście się podobają - proste i eleganckie. Te z zeszłego sezonu były imo paskudne, a nowe z chęcią dołączyłbym do własnej kolekcji. Cieszy mnie też powrót jaśniejszego pomarańczowego, bo w sezonie 2016/17 czasem wyglądały one nawet na czerwone.

@Perlo Naprawdę nie wiem, o co Ci chodzi. Prezentacja zespołu wraz nowymi koszulkami to wydarzenie czysto marketingowe, więc miejsce takie jak centrum
@Maver87: @LeBron_: @kierunkowskaz: widzieliście kiedyś prezentacje jakiegos poważnego europejskiego klubu w centrum handlowym? Jakoś ja i mnóstwo ludzi chodziło na prezentacje odbywająca się na obiektach sportowych. Sorry ale w galerii to jak jakieś wiejskie dożynki. Ale w sumie no Lubin to taka większą wioska więc w sumie to pewnie max na co ich stać. Brukbet pewnie ma prezentacje na polu xD
@LeBron_: prezentacja na pelnej #!$%@? widze, w centrum handlowym xD Sonie wzieli i szpanuja xD zenujace troche, stoja tam jak na skazaniu xD


@Perlo: przecież centrum handlowe to najpoważniejsze miejsce w Lubinie