Wpis z mikrobloga

Macie wy rozum i godność człowieka? Jak wy możecie mówić, że w Polsce nie ma pracy, jak na 6 wysłanych CV dostałem 4 odzewy, jedna wiadomość została nieodczytana, a jedna odczytana, ale bez odzewu. Nie mam żadnego doświadczenia (pierwsza praca), potężna branża (nie IT, nie biedronki czy inne mcd). A co będzie jak jeszcze skończę studia? Co wy ludzie macie w głowie?
#pracbaza #studbaza #chwalesie #lewackalogika
  • 17
@Dzonzi: To może zrób prywatną konkurencję do urzędu pracy, zlikwiduj te 7 % bezrobocia, zlikwiduj bezrobotnych powstałych poprzez zlikwidowanie urzędu pracy, zostań okrzyknięty bohaterem narodowym, pomniki, sława, kobiety, wino i śpiew.

Dzonzi - Tomasz Judyma XXI wieku xD
@dzeksondzekson: mi się wydaję, że bym splajtował przez takich ludzi jak wy, co mają dwie lewe ręce. Takim to nawet ja bym nie dał rady znaleźć pracy :P
@TheRakQueen: a to nie jest tak, że wykształcenie każdy wybiera sobie sam? Nie rozumiem jak można wybrać sobie zawód w którym nie ma pracy
@taktoto: w pracy sami 30+ pracownicy, może to dziwne ale nie mają statusu studenta ;p

Przecież 26 lat to już powinien mieć jakieś doświadczenie i pracę jest łatwiej znaleźć niż takim bez doświadczenia.
@piterRRR: instalacje elektryczne. Gdybym tam pracował to byłbym przy szafach sterowniczych ale dał tak innego ziomka który będzie tam pracował pewnie do końca budowy.

Ogólnie to ciągniemy przewody oświetleniowe i gniazdowe i wpuszczamy do szaf, puszki, włączniki itp
Na początku jeszcze parę wlztów zrobiliśmy.

Szef był ze mnie zadowolony i mówił że jak wrócę na początku października to żebym zadzwonił to mnie znów weźmie do pracy bo akurat będę miał 2-3