Wpis z mikrobloga

Witam:)
Jak tam sobota mija?
U mnie dzień rozpoczęty o 7 rano dobrym seksem, potem z panną wskoczyliśmy w auto i trasa do Kielc na DMP http://dmp.org.pl/runda/runda-3-tor-kielce/ :)
Teraz właśnie wróciliśmy i chwila odpoczynku:)
A na wieczór już teraz czeka dobre winko i dzień się skończy równie dobrym i długim seksem jak rano:)
Takie soboty to ja lubię...
Wiecie dlaczego to piszę? Bo Wy też tak możecie... Też kiedyś byłem przegrywem. Pozdrawiam
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #jokker
Jokker - Witam:)
Jak tam sobota mija? 
U mnie dzień rozpoczęty o 7 rano dobrym seks...

źródło: comment_pjc9ioOMAuvAK2vb8HUFN6RleUJytCaL.jpg

Pobierz
  • 24
@ManiakSeksualny: Absolutnie nie mam zamiaru tutaj przestać być anonimowy:)
Lat mam "lekko po 30stce", a gdzie ją poznałem - jak każdą kobietę z którą byłem w związkach przez ostatnie ~7 lat (bo wcześniej byłem przegrywem to nie licze tamtych czasów) - każdą poznałem "na mieście", w sklepach, na ulicach, w restauracjach, a jeśli konkretnie chodzi o tę o której napisałem to poznałem ją w firmie z którą robiłem interesy.
To przynajmniej pokaż jaką masz sylwetkę


@ManiakSeksualny: Nic nie będę pokazywał, ale powiem Ci tak - do 180cm to mi daleko bo jestem niski, na siłownię chodzę jak mi się przypomni że mam karnet czyli rzadko :D (ale czasem chodzę, żeby nie było że nie) ogólnie taki przeciętniak jestem, oczywiście nie gruby, normalny, ale na wygląd żadna w życiu nie poleciała, bogaty też nie jestem... Ale kiedyś, te parę lat temu,
Nie wiem jak możesz się nazywać przegrywem.. Wysoki, inteligentny, ładnie zbudowany z przystojną mordą. Do tego gadka.


@ManiakSeksualny: Przeczytałeś co napisałem? Napisałem że jestem niski i żadna na wygląd nigdy nie poleciała, bo wyglądu nie mam. Jedyne co się zgadza to gadka - owszem nauczyłem się tego i dlatego twierdzę że każdy może się tego nauczyć i wyjść z przegrywu...

A jak pannę zabieram na randkę, to tam gdzie jest adrenalina,
Tyrion Lannister


@ManiakSeksualny: Wzrost nie ma znaczenia, wygląd też nie (o ile nie jesteś obleśnym grubasem, a to tylko Twoja wina że nic z tym nie robisz, lub źle ubranym zaniedbanym chudzielcem, to tak samo można zmienić). Znaczenie ma gadka i to co masz w głowie, czy umiesz pannę tak zainteresować że zapomni o swoim codziennym życiu bo zacznie marzyć o tym by być w Twoim zajebistym życiu.
@ManiakSeksualny: Poczytaj moje poprzednie komentarze do różnych wpisów w tych tagach. Zawsze coś tam się staram doradzać, nie zawsze trafiam ale coś tam może komuś podpowiem.
Od razu wyjaśnię co mam na myśli że byłem przegrywem. Nie wyglądałem jakoś dużo gorzej niż teraz, może tyle że miałem brzuszek który zrzuciłem, ale jakoś wiele nie przypakowałem. Ale strasznie zaniedbywałem szczegóły: fryzura, ciuchy, itd to była tragedia u mnie te ~7-8 lat temu
Ale z tą samą wróciłeś?


@Mythaa: Wiem co napiszesz, że jak z tą samą to lipa a nie podrywacz. Tak , z tą samą , aktualnie nie chcę innej :) Ale faktycznie jak ktoś chce poznać kobiety to w takich miejscach jest to bardzo łatwe - mnóstwo hostess itd więc zapoznać się można.
@Jokker: Nie... nie powiedział bym tak. Dlatego dałem tą minkę "( )".
Kiedyś w Warszawie był zlot "super" samochodów i wiem, że łatwo można poznać dziewczynę. W moim wypadku nie była to hostessa, ale dziewczyna, która pracowała w ochronie.
@Mythaa: Dokładnie. W sumie na każdej dużej imprezie tak jest. Wszędzie gdzie dużo ludzi można poznać dużo dziewczyn. A nawet gdzie mało ludzi, też można poznać dziewczynę. Tylko trzeba chcieć... a nie narzekać jak przegrywy.
@Jokker: Wstałem rano, zjadłem śniadanie, trochę popracowałem, zjadłem obiad, obejrzałem jakiś film, poszedłem spać bo już nie było co robić, zjadłem kolacje, zaraz sobie idę coś poczytać i do spania. Weekend jak zwykle, ale już przywykłem :)
Oby ci się wiodło, myślę że trochę nie doceniasz swoich zalet. Też mam kilku przystojnych ale niskich znajomych którzy podobnie jak ty mają powodzenie u kobiet, nie powiem, trochę zazdroszczę, może w następnym wcieleniu