Wpis z mikrobloga

@legendazligi: no właśnie chodzi mi o ręczne czyli samodzielne mycie :) a nie oddanie do umycia komuś.
Swoją chemię mam, rękawice itp. Pytam czy jak pojadę na myjnie samoobsługową to mnie cieć nie pogoni?
  • Odpowiedz
@MichasQGP: aaa, to nie, jeżeli nie ma kolejek to na spokojnie, myłem na wszystkich w okolicy moreny, jedynie raz na tesco chełm gościu podszedł popatrzeć co mam za chemię czy nie "własnej roboty", bo podobno im ścieki sprawdzają i spore kary za słabą chemię. Ale mimo wszystko polecam jeździć w godzinach wieczornych, kiedy jest mniejszy ruch, ja z reguły najwcześniej jadę koło 21
  • Odpowiedz
@MichasQGP: jak masz blisko to polecam myjnię na Potokowej, jest świeżo po remoncie i póki co mają dobrej jakości chemię + możliwość aktywnej piany, jest gorsza niż własna z pianownicy, ale ogólnie całkiem spoko
  • Odpowiedz
@legendazligi: mam blisko :) dzięki spróbuję. A z ręcznym myciem nie robią problemu?

Aktywną pianę maja też na Kruczkowskiego jakby co. Plus oprysk felg. Tylko tam ciec cały czas siedzi i nie wiem jeszcze czy daje myć ręcznie
  • Odpowiedz
@legendazligi: byłem. Faktycznie spoko. Mam wrażenie, że taniej niż na tej na kruczkowskiego. Programy takie same (felgi, piana aktywna...). Użylem tej piany, chyba lepsza niż na kruczkowskiego. Spłukałem. Użyłem ścierki mikrofibra na bagażnik (hatchback) i na maskę oraz zderzak przedni, bo to najciężej umyć samą wodą. No i efekt bardzo spoko.
dzięki za tip.
  • Odpowiedz
@MichasQGP mogłeś dać znać, że dziś lecisz to też bym się wybrał, bo miałem taki plan :p i polecam wycierac mimo wszystko po myciu do sucha, bo niestety często zostają białe zacieki/plamki po wodzie z myjni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@legendazligi: nie mam jeszcze ręcznika mikrofibrowego. Musze udać się do sklepu i kupić trochę rzeczy. Na piekarniczej podobno sklep jest dobry.
Następnym razem się ustawmy ;) może jakieś wspólne mycie
  • Odpowiedz