Wpis z mikrobloga

Pytanie z ciekawości: będziecie oglądać stream z wywoływania duchów? Ja osobiście się cykam i nie wyobrażam sobie, co by było, jakby tych patu... znaczy, naszych kochanych aktorów coś faktycznie nawiedziło :o
#danielmagical
  • 77
  • Odpowiedz
@nyeeash_: 2K17 a ludzie wierzą w takie gówno xD pozdrawiam, miałem kilku znajomych, którzy też mi takie rzeczy wmawiali i razem z kilkoma innymi sceptykami zabawiliśmy się w seans, zgodnie ze wszystkimi zasadami etc(zdecydowaliśmy sie na Hitlera xD). I zgadnijcie co się stało? Nic #!$%@? bo duchy nie istnieją, ogarnijcie się
  • Odpowiedz
@nyeeash_: i o to chodzi żeby i część widzów, i na urzędniczej mieli kupe w gaciach. a tak ogólnie to mam cichą nadzieje, że ktoś po tym zacznie biegać po suficie. w końcu mielibyśmy jakieś dowody, a nie tylko "jakaś niewidzialna siła".
  • Odpowiedz
@elokompaniero: Kurde nie wiem, coś śpiewał Gruby, że w przyszłym tygodniu będą się tym bawić.
@eryczekkometa: No kurcze, ja tam niekiedy oglądam te rozmowy z egzorcystami i smrut, IMO istnieją i z daleka się od nich trzymać lepiej. Ale ja jestem stara panikara, to nie wiem, ale lepiej na zimne dmuchać.
  • Odpowiedz