Wpis z mikrobloga

Tu #chinskiekody i kolejny dzień z nowym kuponem na chińskiego flagowca i inne tel:
Xiaomi Mi6 6/64 GB czarny w cenie 371,99$
Kod rabatowy: _MiGT4G i kolejne 30 sztuk do wzięcia.
Promocja rozpoczyna się znów o godzinie 13, więc życzę wam powodzenia w zakupach.

Wysyłka Priority Line - zmniejszająca ryzyko VAT za 4,41$ (bez refa)
Inne od 13:00:
Xiaomi Mi6 6/128 GB ceramiczny w cenie 549,99$ z kodem
MGR4G (bez refa)
OnePlus 5 6/64GB w cenie 444,99$ z kodem
PlusGT4G (bez refa)

Zaś w Banggood:
Xiaomi Mi6 6/128 GB ceramiczny czarny w cenie 506,40$ z kodem
7BGESM6NC (bez refa)

Pozostałe W Gearbest:
Xiaomi Redmi 4A 2/32GB szary Global z B20 w cenie 88,99$ z kodem
Redmi4AYTB (bez refa)
Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB czarny Global w cenie 119,99$ z kodem
FTRM4X (bez refa)
Xiaomi Mi5S Plus - 4/64 GB szary w cenie 284,59$ z kodem
Mi5SYTB (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/64 GB czarny w cenie 399,99$ z kodem
gsMi4G (bez refa)
Xiaomi Mi MIX Ultimate 6/256 GB czarny w cenie 519,99$ z kodem
MIXUlt_ (bez refa)

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minimalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - także zmniejsza szanse na VAT.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

Link bezpośrednie:


@AliPaczka @saxery

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #mi6
Pobierz rybakfischermann - Tu #chinskiekody i kolejny dzień z nowym kuponem na chińskiego fla...
źródło: comment_pymIHtMWQAhgxJLYpZqFNpqEJSj2ziBe.jpg
  • 35
Wołam zainteresowanych (89) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @
@rybak_fischermann: czy kupon na mi6 można użyć raz na konto? To znaczy czy jeśli wcześniej kupiłem mi6 z innym kuponem to ten przejdzie? Bo bardzo zacny ten telefon jest, aż sam się zdziwiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Andczej: niby tak, ale oni dają punkty i chciałem mieć je razem ;_; + nie lubie cebulować, a z drugiej strony lubię tą cenę ^^ ja kupowałem za 410$ i telefon jest przedni.
@rybak_fischermann: @Andczej:
Hm, a wiecie czemu po wykonaniu płatności na przelewy24 naliczyło więcej kasy niż przy podsumowaniu na gearbest?
W podsumowaniu mam: Total Cost Commodity price : 399.99 + Delivery costs: 4.41 = USD 404.40 - co daje jakies 1524 zl
Na przelewy24 wyszło: Kwota transakcji: 367,96 EUR, co skutkowalo w cenie 1663zł!
Wiecie skąd może taka różnica aż się pojawiła?