Wpis z mikrobloga

@julkoska: wyslalem list jakos półtora tygodnia temu, razem z upominkami ;) zdaje się że powinien już dojść? skoro nie ma to napisze dziś jeszcze raz,skombinuje jakieś gifty i jutro postaram się wysłać. szkoda ze 1 nie doszedł bo gifty były unikalne, drugich takich nie znajdę. ale może jeszcze dojdzie to dostaniesz dwa listy ;d pozdrowienia że slupska!
  • 3
dzieki za odpowiedz :) szkoda, ze tak dlugo idzie, ale poczekajmy jeszcze troche, mam nadzieje, ze poczta sie upora z 3 tys km. i jakos ten list dojdzie, ale dzieki za checi! :)
o, odpisałaś. dopiero zauważyłem, nie ogarniam wykopu, siedzę tu tylko dla ciekawych informacji, przez co myślałem, że poprzednia moja wiadomość też nie doszła, tym bardziej, że pisałem z telefonu i ledwo łapałem sieć :p a tu proszę :D
dzieki bardzo za list i gadzety! przepraszam bardzo, ze tak pozno pisze, nie bylo mnie tydzien w domu i list prawdopodobnie przelezal sobie troche czasu w skrzynce :( zaraz tez wysle zdjecia listu na emaila wykopowej poczty, buziaki z Lizbony!