Wpis z mikrobloga

#ps4 #!$%@? dodali patcha do HZD i dwie szybkie trofki, ukończ nową grę + i ukończ ją na ultra hardzie, ja #!$%@? XD po #!$%@? ja w to grałem, a już miałem dawać 10/10 a tak to 1,5/10 za fabułę.
  • 10
@Brozyn: dlaczego dodanie nowego trybu i cięższego poziomu trudności (+ jakiś tam zbroi/broni) miałoby spowodować zmniejszenie oceny, a nie jej zwiększenie? (tym bardziej, że to nie żadne płatne DLC)
@autowired: z tego co mi się o uszy obiło, to nawet już po dodaniu tych trofek i wykonaniu tych "z podstawowej wersji" dostaniesz platynę
@Brozyn: będziesz miał okazje przejść grę na nowo na cięższym poziomie trudności, a nuż zakochasz się w grze jeszcze bardziej :)
@Brozyn: ale o co Ty marudzisz? pewnie ta trofka jest traktowana jako dlc, nie musisz miec przeciez 100 procent z kazdej gry, TLoU tez Ci sie nie podobalo bo byl dodatkowy, najwyzszy poziom trudnosci traktowany jako dlc?
@starszy_brat: takie hobby, spokojnie masz tyle czasu :) oczywiście gram stricte dla trofek, nie ma że mi się multi spodoba i sobie pykam wieczorami. Wbijam cel czyli trofkę i lecę po następną ( ͡° ͜ʖ ͡°)