Wpis z mikrobloga

@danielmagical Ja nie zorganizujesz dzisiaj chłopakom porządnego chlania, to jutro wysyłam ci na priv kwotę i numer konta i czekam na zwrot donejtów. Walisz tak w #!$%@?, że to jest głowa mała. #!$%@?ło ci się w głowie, ziomków traktujesz jak gówno, sam zabierasz dupę i #!$%@? na cąły dzień. To po co było robić ten live jak cię nie ma całymi dniami? Sebie już siadło na łeb z nudów, mimo wszystko z szympansem dwoją się i troją, żeby coś się działo. A Ty co?
Jak był remont to byłeś normalnym typem, któremu zwyczajnie chciałem pomóc, bo widziałem, że jesteś w dupie, ale mimo wszystko jesteś szczery i masz dużo pokory i jakiejś takiej ludzkiej normalności i dobroci. A teraz? Robisz strim 72h na którym przez 2/3 czasu cię nie ma. Do tego stałeś się opryskliwy i zwyczajnie chamski, zadzierasz nosa wyżej niż sięgają jajka Łysego, masz się za #!$%@? wie kogo.
Jak stary Daniel (#!$%@?, szalony, ale dobry) nie wróci, to zwyczajnie zaczniesz #!$%@?ć ludzi i za kilka miesięcy zostaniesz ze strimami po 300 widzów i donejtami 53zł dziennie.
Ogarnij się.
#danielmagical
  • 17
@LuckyLuq: Przyzwyczaił ludzi do bycia małpką, która zrobi wszystko za 3 złote, a nagle obudził się w nim instynkt streamera z prawdziwego zdarzenia. Z tym, że streamerem z prawdziwego zdarzenia nigdy nie będzie, bo się do tego nie nadaje. Ludzie oglądają jego streamy żeby obserwować patologię, a nie jego tłusty wiecznie narzekający ryj. Znalazł sobie pachołków, którzy odwalają brudną robotę za niego, a on siedzi u siebie na wygodnej sofie i
@Quentis: otoz to,zero szacunku.Zaczal pluc sie do Seby i Malysza ze stream byl zle prowadzony,a to co #!$%@? z plackami i jak zaczal cisnac Gosie,ze mu #!$%@? dwie porcje jak sam dal jej do reki jedna,a druga mial kogo siebie.
Zwrot donejtów


@pamposz: To było oczywiście z przymrużeniem oka, niech kupi lepiej Jacy coś na dupę i normalny obiad całej rodzinie. Po prostu zaczął mnie już #!$%@?ć swoim zachowaniem i jestem pewien, że nie tylko mnie.
Niech naiwni frajerzy dalej pozwalają się ruchać w dupala wierząc w nic nie warte słowa wielebnego kabana i wysyłają mu gelt. Odciąć parszywą świnie od koryta to moze dotrze do tych jego zakurzonych szarych komórek,że bez widzów będzie nikim. W sumie i tak już jest mentalnym zerem.
@LuckyLuq: Mądrze gadasz mireczku, ale większość ludzi to idioci i niestety nie podzielają Twojego zdania. Grubemu odwala od dłuższego czasu. Czy widzisz jakiś spadek popularności albo zmniejszoną ilość donejtów? Wręcz przeciwnie... O ile widownia spadła do 7-12k na streama, o tyle zarobki wrosły kilku-(kilkunasto?)-krotnie. Kiedyś zebranie 7k dla Jacy było mega wyczynem i tematem tygodnia, a teraz? Teraz Danielek dostaje 2-3k za kilka godzin leżenia na kanapie z nosem w telefonie
@vegeciak: Napisałeś wszystko to, czego ja nie dodałem w pośpiechu i #!$%@?. Dokładnie jest tak jak mówisz. Gdybym ja był teraz w jego sytuacji i z jego funduszami to ta rodzina byłaby normalna w pół roku. Byłoby drastycznie i na głęboką wodę, ale by zadziałało. Widzowie by zrozumieli i jeszcze by go w tym wsparli porządnymi kwotami. No ale on nie myśli dalej niż na tydzień do przodu, zachłysnął się tym