Wpis z mikrobloga

@19jacko95: posiadam steelseries siberia v2. Dobry mikrofon, wygodne jak trochę pałąk rozciągnąłem (spokojnie da się bez problemu, bo metalowy). Mam je non stop na uszach, nawet jak nie słucham niczego. Nawet teraz. Dobry dźwięk - i do muzyki i w FPS. Trochę dłumią dźwięk - półotwarte.

Z racji, że mam je naprawdę długo to się zaczynają powoli psuć (z wyglądu, bo tak to działa) to przymierzam się do kupna HyperX
  • Odpowiedz
  • 0
@PszczolkaFajaa szanujmy się, dlaczego polecasz najgorsze z najgorszych?

@19jacko95 isk hd9999 + zalman zm-mic1 będą najlepszym możliwym wyborem, hx cloudy tylko w przypadku gdy masz dobrą kartę dźwiękową która da dość mocy chmurkom
  • Odpowiedz
  • 0
@PszczolkaFajaa nie są dobre w tym budżecie, ba nie są dobre w żadnym. ISKi, SuperLuxy, Somici, AKG je zjadają kompletnie, krakeny grają jak randomowe słuchawki za 50 zł przy tym mając strasznie podbite wysokie tony co daje efekt przebasowienia, mimo że basu mało.
  • Odpowiedz
  • 0
@PszczolkaFajaa ehh zawsze przy słuchawkach pierwsza rzecz jaką robię to zabawa w equalizerze, nie zależnie od ustawień są #!$%@? w swojej cenie, wykonane z plastiku, mikrofon nie ma nawet popfiltru i zalman zm-mic za mniej niż 20 zl go masakruje xD
Czy w tych "sporo" znalazły się somici v2, iski hd9999, superluxy hd669 czy chociaż jakieś AKG w tym budżecie? Przynajmniej te hyperx cloudy? Czy może no-name'y które pan mirek z
  • Odpowiedz