Wpis z mikrobloga

Parę uwag co do hotlapowania na serwerach.
- Zwracajcie uwagę na ikonę połączenia aplikacji Ptracker (zielone kółko) gdy jest szare oznacza, że wasze okrążenie nie zostanie zaliczone, próbujcie wtedy zrestartować grę, aplikacje cokolwiek, jeśli problem wraca wtedy zgłaszacie to do nas. A nie że kręcicie 50lap a później wszystkie są invalid.
- nie kręćcie kółek na ostatnią chwilę, jest 2 tygodnie na zrobienie czasu, wczoraj w ostatniej godzinie na serwer próbowało wejść 62 osoby.
- ostatnie godziny są gorące i tłoczne jednak nie każdy musi wtedy kręcić lapy i obciążać serwer, wczoraj były osoby które miały wystarczający czas na PRO jednak w dalszym ciągu walczyły do ostatniej chwili tylko o co? Chyba o satysfakcję.
- Przez ten natlok ludzi w ostatniej godzinie część osób miała problemy z połączeniem przez co większość ostatnich okrążeń nie jest zaliczona.
- A I ZAZNACZAJCIE OBECNOSC NA LISCIE, MIMO CIAGLYH UPOMNIEN W DALSZYM CIAGU CZESC OSOB O TYM ZAPOMNA.

#acleague
  • 17
wczoraj były osoby które miały wystarczający czas na PRO


@ACLeague: no to jest trochę luźne pojęcie, mój czas z luźnego PRO w 3 dni zmienił się w czas spadkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°), @LKRISS też chyba byłeś przez kilka dni prawie w top 10 a musiałeś poprawiać :P
@damian_co_dalej: co ty, max bylem na 21 ale szybko spadlem gdzien na 33 i wczoraj musialem naprawde troszke przycisnac aby ustrzelic ten swoj BL. Co ciekawe wiem ze ponizej 1:34 bylo w zasiegu ale zawsze gdzies cos spieprzylem. W sumie to i tak jestem zadowolony z takiego lapa. Mysle ze dzisiaj spokojnie bede zamykal stawke ale zawsze to pro wiec pkt gwarantowane na wet na koncu stawki.
@Salceson_Maciek: Tu nie chodzi o ilość slotów chyba, problem był w zbyt dużej ilości informacji które musiał przetworzyć stracker. Także jak podepniemy 2 serwery pod jeden LB może być taka sama sytuacja. Jednak warto spróbować.
jednak w dalszym ciągu walczyły do ostatniej chwili tylko o co? Chyba o satysfakcję


@ACLeague: a może ktoś ćwiczył długi przejazd? A może jednak nie czuł się wystarczająco komfortowo ze swoim setem? To nie wina użytkowników, że są problemy, a serwer jest przeciążony.