Wpis z mikrobloga

Kompletnie juz nie wiem gdzie mam szukac kierowcy tak wiec moze ktos tutaj sie znajdzie.. Moj transport z Tarnowskich Gor do Bolkowa (12.07, powrot 17.07) sie chuchu posypal. Przez rok codziennie informowalam brata, ze mu zaplace i ze jest to mega wazne bo juz nie chodzi o sam dojazd na festiwal, ale o to \e robie wystawe podczas Castle party plus 2 moich znajomych specjalnie przyjezdza z NL. Tak wiec chce sobie ktos zarobic??? Moge nawet doplacic, bardzo potrzebuje transportu... 3 osoby + bagaz + pudlo antyram z obrazami i moooze pare listw drewienka

#slask #transport
  • 9
@Jagoo: Ja co prawda nie z tych okolic, ale na ostatnim castle też miałam problem z dojazdem. Nie da się wykombinować nic z blabla car+pkp+pks? Jechałam tak 7h, ale było warto. Z wrocławia masz bezpośredni autobus do bolkowa, do wrocławia pkp raczej też dojedziesz. I o klamoty nie trzeba się martwić, my jechaliśmy ze sprzętem, bo niebieski wtedy grał, wszystko elegancko się upchnęło.
@Jagoo: ło matko, to jest na drugim końcu kraju... 2x po 1000km, ździebko dużo jak na sąsiedzką pomoc :/ Nie da się tych prac kurierem jakoś wysłać, albo pociągiem? :/