Wpis z mikrobloga

Witam. We wrześniu jadę do Polski i planowałem przy okazji kupić sobie nowy porządny #epapieros. Obecnie jadę tymczasowo na szajsowym innokinie, którego używanie jest torturą. W kraju mogę wciąż kupić tanki większe niż 2ml, co jest niemożliwe w UK. Po wstępnym rozeznaniu zainteresowałem się zestawem #joyetech #evic Primo lub wersja 2.0 plus tank od #smok tfv8. Nie jestem jakimś super znawcą i wyjadaczem. Wcześniej używałem cupti i byłem zadowolony, ale go zniszczyłem i przy następnym zakupie postanowiłem się dokształcić. Wyszło, że nie chcę już tanich pseudomarek i ciągle palących się grzałek, cienkiego doznania smaku etc. Co myślicie o zestawie jaki wybrałem? Byłby spoko dla takiego gościa który potrzebuje dużej smacznej chmury ale nikoniecznie chce wchodzić w całe budowanie rba?

#epapierosy
  • 17
@tomano: hej, moim zdanie. zestaw ciekawy, ale pomyśl, czy nie wolisz Sigelei Fuchai 213 Plus (wyższa jakość zasilania) i Uwell Crown (wersja pierwsza, Crown II to porażka jako atomizer - Crown ma świetny smak, Fuchai - świetną jakość zasilań. Razem tworzą ciekawy zestaw. Ale zakup tylko w Chinach jest możliwy. Tfv8 jest spoko, aczkolwiek ostatnio ktoś narzekał, że grzałki padają po 3 dniach.
@Waspin: Mam tfv8 i grzałki spokojnie te 2 tygodnie ujadą, na mocno słodkich lq po tygodniu może już być nagar ale mordercą grzałek to bym go nie nazwał. Ale mordercą baterii już tak, @tomano do evica weź baby albo big baby bo do cloud beast będziesz musiał nosić zapas baterii.
@tomano: a właśnie - na modach powyżej jednego ogniwa najlepiej ładować baterie w zewnętrznej ładowarce a nie bezpośrednio w urządzeniu (load balancery bywają różne delikatnie ujmując)
@Waspin: Grzałki to moja największa obawa. Ale pierwsze Primo ( ͡º ͜ʖ͡º) nie zamierzam grzać go do czerwoności na 200v. Drugie preferuję niesłodkie smaki. Mam nadzieję, że da mu to lekki żywot.

@kWeb24: Jak rzeczono. 2x18650. Nie pracuję w biurze i chain vaping cały dzień. W pracy od lady odchodzę na jedną przerwę a tak to w domu. Mam swoje dwa ogniwa. Dwa dokupię. Ładuję
@tomano: jeśli idzie o firmy to Joyetech to taka Skoda (czasem nawet nie, bo Cuboid się rozpadał od patrzenia) a Sigelei - mocny Opel rzekłbym. Ok, niby mam od joyetecha evica vtc mini i działa ponad rok, ale kumple swoimi Fuchaiami rzucają, depczą po nich itd i co? I nic. Poza tym do Primo niektóre atomizery będą wymagać podkładek bo ma taki sobie gwint i sprężynę pod pinem. Po czym to
@tomano: @Waspin: Ohoho z Cuboidem też się pokłócę. ;) Mam dokładnie Cuboid + tfv8 cloud beast i do Cuboida za bardzo nie mam o co sie przyczepić. Balancer jest jaki jest ale nie ma co cudów w modzie oczekiwać ale tak? Wadliwe piny mnie jakoś nie dotknęły, zaspawany przycisk też. Jedyny mankament to kiepska farba, swojego zeszlifowałem bo wyglądał tragicznie. Ale tak to od roku robi jako wół roboczy i
@Waspin: Dzięki cumplu. Hehe. Zapamiętam tę konwersację bo bardzo obraozowo mi to przedstawiłeś ;) Na razie zadowolę się skodą, która nie będzie jak innokin - p...ne tico ;) O mercedesie pomyślę może jak spłacę kredyt, dopnę ślub, czy kiedyś na emeryturze czy coś. Albo jak awansuję.

Apropo innokina. Czemu cool fire 4 taki niemożebnie wypromowany. Prawie w każdym rankingu. A to straszny szit. Jak mój smartbox tylko z ekranikiem. Kto płaci
@kWeb24: Farba ważna rzecz. Chiałem w ogóle aliena na początku ale opinie o dziadowym malowaniu i brak wersji czyste aluminium przesądziły o szukaniu lepszego moda do tanka smoka.
@tomano: za promocję płaci... Innokin. Tak to bywa niestety, są firmy, które gęsto łożą hasj dla recenzentów właśnie po to. I nawet niekoniecznie mają złe rzeczy (geekvape) - po prostu rzadko usłyszysz prawdę o nich, nawet jak są po prostu średnie to wg. recenzentów nie są.
@Waspin: Wiem, też widziałem te opinie ale uważam, że są nieco przesadzone. ;) Op i tak pewnie pójdzie w Evica z tego co widzę. Tam nawet do farby nie można się przyczepić
@kWeb24: @kWeb24: Tak. Tak planuje op. Op nie ufa recenzentom ;) Bardzo dziękuję kolegom za poszerzenie wiedzy. Znalazłem sobie interesujący zestaw i chciałem zasięgnąć opinii czy to nie jest syf, lub czy potencjalnie innych problemów nie stworzy. Przy okazji dowiedziałem się paru ciekawostek. Wychodzi na to, że powinienem sobie przy zakupie sprawdzić dopasowanie wybranego tanka do evica a tak poza tym to bez problemów. Podkładka ewentualnie. Tak?
@Waspin: O popatrz to ciekawostka, w końcu ktoś to widział. ;)

@tomano: Generalnie 510 musi pasować do 510. Problemy jak w/w z Cuboidem to już wada moda, że pin potrafi się uwalić. Ale skoro bierzesz evica to mogę Ci zagwarantować, że tfv8 i Griffin wchodzą bez problemu ;)