Wpis z mikrobloga

@zielonestopylucyfera: @Rabusek: dokładnie, podwórko podwórkiem, ale jak się już coś robi publicznie, to nie po to by pokazywać władzę. rozumiem administratorów, gdy dbają o swoje dziecko które stworzyli, ale zaczynam mieć co raz większy szacunek dla Białkova, że odpuszcza jakieś krzywe akcje w tym naszym mirkoszambie i zajmuje się swoimi tematami. a mógłby niczym Stalin pojawić się, ogłosić manifest i zbanować permanentnie 100 użytkowników ( ͡° ͜ʖ ͡
szacunek dla Białkova, że odpuszcza jakieś krzywe akcje w tym naszym mirkoszambie


@zolwixx: za to też szanuje, na moim forum kiedyś latały moje zdjęcia z ~16 roku życia jak pije mleko, ja tam nie wytrzymywałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie kazdy zdaje sobie sprawe że prowadząc duże forum staje sie zwyczajnie osobą publiczną i jest narażony na zostanie memem czy czymś innym
@Harkonnen: Gawlak to największy rak tego forum aa zarazem jego administrator, 95% jego jest pisanych w stylu

jesteś debilem

jedź do mechanika

zamykam temat


i te wszystkie posty pisane jak biały wiersz, niektórzy ludzie nie powinni mieć dostępu do internetu
@Harkonnen: ten cały Gawlak powinien dostać bana za ortografię. Zdania zaczynamy wielką literą, używamy interpunkcji i polskich znaków. A ten jakieś białe wiersze analfabety.