Wpis z mikrobloga

@logixdev: Dziwisz sie ? Jak maja takie cos brac na powaznie ? czy ty wgl przeczytales to co napisales? Na podstawie art. 212 § 1 kodeksu karnego moga zalozyc mu pozew :) Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale podpisujac wykop pod to co napisales , wlasnie nas osmieszyles i to nie miłosiernie.
@HiHiHiD: @Mageq: @Alorotom: @marcin_krasucki: @setnaf1: @bezrewelacji: @Kalesonek:
Próba wysłania kolejnej wiadomości do nich zakończona niepowodzeniem. Zostałem zablokowany na Messengerze. Bardzo profesjonalna firma, naprawdę. Strach się bać tych ich prawników. Myślałem, że w blokady się tylko nastolatki bawią, ale najwyraźniej się myliłem. Gdy ktoś chce z nimi podjąć merytoryczną dyskusję, bez żadnych wulg czy coś, blokują. Można się rozejść. ( ͡° ͜ʖ ͡°
@logixdev: A nie zauwazyles ze moze zablokowali mozliwosc komunikacji bo maja spam od dzieci z wyzwiskami ? czy to takie trudne do pojecia ? za przeproszenim pokazalem Ci jak beznadziejny i nie merytoryczny byl twoj wpis do nich a ty dalej sie klocisz, przepraszam bardzo ale to co do nich napisales brzmi jakby to pisal osoba ponizej 16 roku zycia.