Wpis z mikrobloga

@drzuo: Obejrzałem 5 czy 6 odcinków i jest klimat wyczarowany filtrem na kamerze (zdjęcia świetne, kolory, ocean) ale trochę mnie męczy ten obyczaj.
Możesz mi w spoilerze napisać co tam będzie w przyszłości ciekawego? kryminał, thriller czy co? jaki wątek ? Bo nie chce mi się w kółko oglądać przebłysków z jakiejś dramy rodzinnej rozłożonej na 3 sezony.

Obejrzałem do:

@drzuo: Ale tam coś przyspiesz akcja? Pojawia się ktoś, jakaś nie wiem - organizacja czy coś co napędzi? Bo póki co to źli to takie wieśniackie zbóje jak ten co to paliwo podkrada.
Chodzi mi czy będzie jakiś większy rozmach czy pojawi się większa ilość nowych osób bo póki co jest to drama rodzinna i wszystko jest między nimi. Kilka osób jest spoza rodziny.
@MarkiMarka: Jest wątek narkotyków i kilku grubych ryb z półświadka którzy gdzieś się tam przewijają ale główna koncentracja jest na rodzinie i ich tajemnicach które zaczynają wyłazić na światło dziennie a oni się pogrążają jeszcze bardziej
@drzuo: Ja ten serial już chyba na 3 raty oglądałem i dotarłem dopiero do połowy. Ale nic ciekawszego i tak nie widzę to pewnie podejdę po raz 4. Jak ma się rozkręcić to już z nim zostanę.
Dzięki